.

جانشین فرمانده قرارگاه شهید برونسی:

تفکر بسیج باعث شکل‌گیری جبهه مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار در منطقه شد

جانشین فرمانده قرارگاه شهید برونسی گفت: گسترش تفکر بسیج در منطقه، باعث شکل‌گیری جبهه مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار در منطقه شد.

1397/9/8 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سردار پاسدار مجتبی غفور پور؛ جانشین فرمانده قرارگاه شهید برونسی امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که به همت حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی در مسجد سازمان مرکزی این نهاد برگزار شد به تبیین «موضوع تفکر بسیجی مقدمه تفکر رضوی» پرداخت و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیج را با استناد به قرآن کریم« شجره طیبه» نامیده‌اند و از این رو بسیج یک تفکر در انسان‌های مؤمن است و با توجه به ظرفیت‌های موجود در انسان سطح کمی و کیفی آن در مؤمنان متفاوت است.
وی با بیان اینکه مردم خرمشهر در اوایل جنگ تحمیلی با تفکر بسیجی و اعتقادات و تبعیت از ولایت فقیه به مدت 35 روز در مقابل نظامیان بعثی ایستادگی کردند، گفت: مقاومت مردم خرمشهر دستآوردهای بسیاری برای ملت ایران به همراه داشت و علاوه بر آن در جنگ تحمیلی به دلیل همین مقاومت خسارت وارده به ایران نسبت به خسارات وارده به عراق کمتر بود.
جانشین فرمانده قرارگاه شهید برونسی با اشاره به اینکه کشور ایالات متحده آمریکا و استکبار جهانی در طول 40 سال انقلاب اسلامی با تحریم‌های شدید و مانع تراشی نتوانسته در مقابل پیشرفت چشمگیر این انقلاب ایستادگی کند، افزود: آمریکا در غرب آسیا برای اجرای پروژه و مأموریت خود بیش از 7 هزار میلیارد تومان هزینه کرد ولی به دلیل نهادینه شدن تفکر بسیجی و مقاومت اسلامی در غرب آسیا با شکست مواجهه شد لذا اگر ملت‌ها همیشه با روحیه انقلابی پیروی آموزه های اسلامی باشند با حداقل هزینه بیشترین دستاورد را کسب خواهند کرد.
سردار غفور پور اضافه کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال ایجاد شک و تغییر تفکر مردم ایران هستند چرا که با گسترش تفکر بسیج در منطقه، لشکرهای فاطمیون، زینبیون و حیدریون برای مقابله با ائلاف عبری-عربی شکل گرفته و موانع بسیار را برای رسیدن نظام استکباری به اهدافش ایجاد کرده است.
وی به مقاومت مردم یمن در برابر ائتلاف آمریکایی-سعودی و صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: ملت یمن با تفکر بسیجی و مقاومت، مانع پیشروی‌های ائتلاف آمریکایی-سعودی و صهیونیستی شدند.
جانشین فرمانده قرارگاه شهید برونسی خاطرنشان کرد: بنابر فرموده مقام معظم رهبری «مرور توانمندی‌ها و دستآوردهای انقلاب اسلامی در هفته بسیج به دلدادگان تفکر امام خمینی(ره) و دین مبین اسلام قوت قلب می‌بخشد» لذا وظیفه بسیجیان در شرایط حال حاضر کشور، تبیین وضع موجود و دستاوردهای این نظام، برای ملت ایران است و علاوه‌بر آن باید بسیجیان با همت و کوشش مضاعف جامعه را به سمت ظهور امام زمان(عج) سوق بدهند.
گفتنی است، مراسم گرامیداشت هفته بسیج به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات آستان قدس رضوی و مرکز ضمن خدمت این نهاد با حضور کارکنان سازمان مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.