.

نگاهی به حاشیه‌های مراسم روز دانشجو در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)؛

از دغدغه پیدا کردن شغل تا باز شدن پای صنعت به دانشگاه‌ها

در آستانه 16 آذر ماه که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز دانشجو نامگذاری شده است، فرصتی فراهم شد برای بیان حرف‌های بدون واسطه اعضای شوراي هماهنگي دانشجويان که به نمایندگی از حدود 7 هزار دانشجوی محصل در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) به مراسم آمده بودند و دمای سالن آمفی تئاتر دانشگاه امام رضا(ع) در مراسم روز

1397/9/15 پنجشنبه

دانشجو را با حضور پرشور و با حرارت‌شان به نقطه جوش رساندند.

دانشجویانی که هم میزبان و هم میهمان بودند

برنامه بزرگداشت روز دانشجوی امسال دانشگاه امام رضا(ع) با برنامه‌های هر ساله تفاوت داشت. سیاست اصلی برگزاری ویژه برنامه‌های روز دانشجو امسال واگذاری امور و برنامه‌ها به خود دانشجویان بود و در این مراسم دانشجویان هم میزبان بودند و هم میهمان.
برنامه به صورت رسمی با قرائت کلام الله مجید و پخش سرود ملی و صلوات خاصه حضرت رضا(ع) شروع شد و دکتر مرتضی رجوعی رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برای زمان کوتاهی به پشت تریبون رفت و روز دانشجو را تبریک گفت.
بعد از صحبت‌های دکتر رجوعی، دانشجویی که مجری برنامه هم بود از همه معاونان دانشگاه خواست تا در صندلی‌هایی که بر روی سکو برای آن‌ها در نظر گرفته شده بود، بنشینند تا حرف‌ها، دغدغه‌ها و مطالبات دانشجویان را بشنوند. نگاه مسئولان و لبخندهایشان نشان می‌‍‌داد که حسابی عزم‌شان را جزم کرده‌اند تا انتقادها هر چند تند و تیز را بشنود.