.

مجتبی مختاری:

مراکز اردوگاهی آستان قدس رضوی سالانه میزبان 20 هزار دانشجو خواهند بود

مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، سه مرکز اردوگاهی آستان قدس رضوی سالانه میزبان 20 هزار دانشجو خواهند بود.

1397/9/16 جمعه

به گزارش آستان نیوز، مجتبی مختاری صبح امروز در آیین افتتاحیه مجتمع دانشجویی امام رضا(ع)، ماموریت اصلی آستان قدس رضوی را ایجاد فضای معرفت افزایی برای اقشار مختلف جامعه برشمرد و اظهار کرد: به دنبال این هستیم که با ایجاد زیرساخت های لازم، مشهد به پایگاه معرفتی برای جوانان و نوجوانان سراسر کشور تبدیل شود.
وی افزود: تبدیل مشهد به پایگاه معرفتی کشور نیازمند زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری است که در این دو بخش، تولیدات بسیار خوبی در موسسه جوانان آستان قدس رضوی رقم خورده است.
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی از تالیف 12 جلد کتاب در حوزه معرفت افزایی خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد کتاب، 7 جلد مربوط به زیرساخت های معرفتی است که از دل آن ها خروجی های متعدد فرهنگی حاصل شده است.
مختاری با اشاره به برگزاری طرح های آموزشی ویژه جوانان در آستان قدس رضوی گفت: به منظور ایجاد زیرساخت های سخت افزاری، اولین باغ تشریفاتی آستان قدس رضوی تحت عنوان باغ اردوگاه بیلدر آماده سازی شد و در اختیار جوانان قرار گرفت.
وی با اشاره به پذیرش بیش از 50 هزار جوان در اردوگاه باغ بیلدر طی دو سال اخیر بیان کرد: مجموعه اقامتی موسسه جوانان آستان قدس رضوی دومین فضایی است که با ظرفیت 12 هزار نفری، برای میزبانی از جوانان سراسر کشور آماده سازی شده است.
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی با اشاره به آغاز بهره برداری از مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) گفت: برآورد مالی این پروژه مربوط به بهمن سال 96 بود، اما با همان برآورد طی دو ماه اخیر این پروژه آماده سازی شد.
مختاری گفت: هم اکنون امکان میزبانی روزانه هزار نفر در اردوگاه های آستان قدس رضوی فراهم شده است که این رقم با بهره برداری از فاز توسعه ای باغ بیلدر و باغ بیرم آباد کرمان به دو هزار نفر می رسد.
وی اظهار امیدواری کرد که با توسعه فضاهای آموزشی و اردوگاهی، زمینه استفاده از زیرساخت های متعلق به امام رضا(ع) در جهت معرفت افزایی جوانان فراهم شود.
وی گفت: متقاضیان شرکت در اردوهای آستان قدس رضوی می توانند با مراجعه به سایت ordoo.javanan.org، ثبت نام کرده و از خدمات این اردوها استفاده کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.