.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر بیاری:

زمینه‌های فرهنگی مطلوبی برای همکاری با آستان قدس رضوی وجود دارد

معاون فرهنگی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: زمینه های فرهنگی مطلوبی برای همکاری با آستان قدس رضوی وجود دارد و خدمات حوزه مشاوره خانواده و مهارت های زندگی بخشی از این موارد است.

1397/9/16 جمعه

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر بیاری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: ظرفیت های فرهنگی موجود در موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) می تواند در زمینه‌های متنوعی با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی مورد استفاده قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه زمینه های فرهنگی مطلوبی برای همکاری با آستان قدس رضوی وجود دارد، عنوان کرد: حوزه مشاوره خانواده و مهارت های زندگی از جمله زمینه های همکاری فرهنگی با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی می تواند باشد.
معاون فرهنگی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: نشریاتی توسط موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) تولید می شود که از سوی کارکنان سازمان های فرهنگی آستان قدس رضوی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
وی ادامه داد: در حوزه ارزیابی و شخصیت سنجی مطالعاتی توسط موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) انجام شده است که می تواند در تعاملات فرهنگی با سازمان فرهنگی این ظرفیت مورد استفاده قرار گیرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.