.

با موضوع مدیریت هیجانات زندگی مشترک؛

پنجمین نشست از سلسله جلسات زندگی به سبک رضوی برگزار شد

پنجمین نشست از سلسله جلسات زندگی به سبک رضوی با حضور 200 زوج جوان زائر و مجاور در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد.

1397/9/16 جمعه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در ادامه سلسله جلسات زندگی به سبک رضوی، تالار قدس حرم مطهر رضوی عصر پنجشنبه میزبان 200 زوج جوان زائر و مجاور بود که به منظور شرکت در پنجمین نشست طرح آموزشی، مشاوره‌ای و اجتماعی زندگی مشترک، گرد هم آمده بودند.
در این نشست که با موضوع مدیریت هیجانات زندگی مشترک برگزار شد، مصطفی مروارید، مدیرعامل مرکز خدمات مشاوره و روانشناسی پردیس، به بررسی راهکارهای پشت سر گذاشتن مشکلات در سال‌های پس از ازدواج پرداخت.
طرح آموزشی زندگی به سبک رضوی با هدف افزایش صیانت و اعتلای کارکرد خانواده و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و تشکل‌های مردمی برای زوج‌های جوانی که زندگی خود را با حضور در کنار مضجع امام رضا(ع) شروع می‌کنند، توسط مرکز امور بانوان و خانواده به مرحله اجرا گذاشته است.
در قالب این طرح و به منظور استفاده بیشتر و اثربخش زوجین جوان از مجموعه برنامه‌های آموزشی، سه سطح خدمات شامل اطلاع‌رسانی و پشتیبانی آموزشی، خدمات راهنمایی و مشاوره تلفنی و خدمات مشاوره حضوری برای زوجین جوان تحت پوشش حسب ارزیابی و تشخیص پیش‌بینی می‌شود.
گفتنی است، زوج‌های جوانی که از ابتدای سال 96 تاکنون زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند، برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی و مشاوره‌ای زندگی به سبک رضوی می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی www.farhangi.aqr.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.