.

دکتر معصومه الوندی آذری؛

کنگره قلب بیمارستان رضوی توانمندی‎های پزشکان ایرانی در عرصه بین الملل نشان داد

متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی، برگزاری کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا را زمینه‏‌ساز معرفی توانمندی‎های پزشکان ایرانی در عرصه بین‌الملل خواند.

1397/9/16 جمعه

دکتر معصومه الوندی آذری در حاشیه برگزاری دومین کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا که در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است، دستآورهای دومین کنگره بین المللی قلب را بسیار عالی ارزیابی و آن را فرصتی دانست که آخرین دستاوردهای علم پزشکی میان متخصصین این رشته به تبادل گذاشته شود.
وی برگزاری این کنگره را از چند جهت حائز اهمیت دانست و گفت: تبادل آخرین دستاوردهای درمانی در بیماری‎های قلبی، علاوه بر ایجاد فرصت برای تبادل آخرین دانستنی‏‌های علم پزشکی و آموزش مطالب جدید از نقاط مثبت کنگره قلب بیمارستان رضوی بود.
این متخصص قلب و عروق همچنین برگزاری کنگره‎های بین المللی علمی را عاملی در جهت مقابله با تبلیغات منفی دشمنان ایران عنوان کرد و گفت: برگزاری این همایش‌ها در داخل کشور علاوه بر جلوگیری از اتلاف هزینه، صرفه جویی در وقت را برای اهل علم به همراه دارد.
گفتنی است، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.