.

دکتر محمدجواد ملکی عنوان کرد،

ایران جزو چهار کشور برتر دنیا در درمان بیماری‌های مادرزادی قلب

یک متخصص قلب و عروق گفت: از جمله موضوعاتی که در کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا بیمارستان رضوی مطرح شد موضوع درمان بیماری‎های مادرزادی قلب بود که در آن شاید ایران جزو چهار کشور برتر دنیا باشد.

1397/9/16 جمعه

دکتر محمدجواد ملکی در حاشیه دومین کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا که در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، با اشاره به حضور دانشمندان و پزشکان برجسته اروپایی در کنگره قلب بیمارستان رضوی، گفت: خوشبختانه این گروه از پزشکان با شناختی که از ایران پیدا کرده‎اند استقبال خوبی از این کنگره کردند و بحث‎های خوبی شد که نشان می‎دهد همکاران ما در حوزه قلب و عروق نه تنها چیزی از بقیه دنیا کمتر ندارند بلکه گاهی از بقیه دنیا بالاتر نیز هستند.
این متخصص قلب و عروق ادامه داد: از برگزاری این کنگره علمی با چنین سطحی در ایران افتخار می‌کنم، البته نتایج بسیار خوبی برای افزایش اطلاعات پزشکان ایرانی به همراه داشت، البته صحبت‌هایی هم برای پیشگیری شد که باید در آن قسمت هم متمرکز شویم ولی چیزی که بیشتر در این سمینار مطرح شد، نحوه درمان بود.
دکتر ملکی افزود: در اینجا همکاران ما به طور زنده از سراسر کشور بیمارانی که رگ هایشان تنگ بود را درمان کردند و گزارشات خوبی که ارائه شد باعث خوشحالی بود.
وی گفت: این سمینار مربوط به دریچه های قلب و بیماری های مادرزادی قلب بود که در آن شاید ایران جز چهار کشور برتر در کل دنیا باشد و نحوه درمانی که در کودکان به طور مادرزادی است مورد بحث قرار گرفت.
گفتنی است، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.