.

دکتر حجت مرتضاییان،

ارتقاء سطح علمی پزشکان ایرانی ثمره کنگره بین‌المللی قلب بیمارستان رضوی

یک متخصص قلب و عروق ارتقاء سطح علمی پزشکان ایرانی را ثمره کنگره بین المللی قلب بیمارستان رضوی دانست.

1397/9/16 جمعه

دکتر حجت مرتضاییان در حاشیه دومین کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا که در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز جایگاه علمی ایران را در درمان بیماری‌های قلبی و عروقی در عرصه بین المللی ممتاز ارزیابی و خاطرنشان کرد: در خصوص افزایش این بیماری‌ها در ایران آمار درستی که بازگو کننده روند رو به گسترش آن باشد، در دسترس نیست.
وی ادامه داد: اما در خصوص درمان به یقین می‌توان گفت با توجه به گسترش سطح قابلیت‌ها در تشخیص به موقع و درمان بیماری‌ها در جایگاه بسیار خوبی قرار داریم و در این مسیر هم راستا با پیشرفت‌های بین‌المللی در حرکت هستیم.
این متخصص قلب و عروق در ادامه به فعالیت‌های انجام شده بیمارستان رضوی در خصوص برگزاری کنگره‌های بین‌المللی اشاره و عنوان کرد: ثمره فعالیت‌های علمی انجام شده در این بیمارستان ایجاد انگیزه‌های بهتر در افزایش علوم و ارتقاء سطح توانمندی‌های داخلی است.
دکتر مرتضایی دستاوردهای این کنگره را بسیار پربار توصیف کرد و گفت: با توجه به حضور پزشکان برتر در این حوزه درمانی از سطح کشور و گستره بین الملل می‎توانیم در خصوص روند رو به رشد روش‎های درمان این بیماری امیدوار باشیم.
وی همچنین ارتقاء سطح علمی در کشور و به دنبال آن افزایش سطح کیفی زندگی سالم را از دیگر دستاوردهای این کنگره دانست.
گفتنی است، دومین کنگره پزشکان قلب ایران و اروپا در دو زمینه بیماری‌های مادرزادی، ساختمانی و دریچه‌ای و همچنین بیماری‌های انسداد مزمن عروق از ۱۴ آذرماه در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز شده و تا 17 آذرماه ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.