.

مركز جامع مشاوره رشد و توانمندسازي آستان قدس رضوي برگزار مي‌كند؛

آغاز ثبت نام نخستين جشنواره ملي رساله و پايان نامه برتر حوزه مشاوره و روانشناسي با رويكرد ديني

همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، مركز جامع مشاوره رشد و توانمندسازي آستان قدس رضوي نخستين جشنواره ملي رساله و پايان نامه‌هاي برتر حوزه مشاوره و روانشناسي را با رويكرد ديني برگزار مي‌كند.

1397/10/15 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نيوز، مدير مركز جامع مشاوره رشد و توانمندسازي آستان قدس رضوي ابراز كرد: ماموريت مركز جامع مشاوره آستان قدس رضوی علاوه بر ارائه خدمات مشاوره‌اي حرفه‌اي و با كيفيت به زائران و محرومان و مجاوران، زمينه‌سازي براي پويايي علمي و ترويج توليد علم در حوزه روانشناسي مبتني بر آموزه‌هاي ديني است، از اين رو برگزاري جشنواره پايان نامه‌ها و رساله‌هاي برتر ضمن كاربردي كردن و انتقال پژوهش‌ها از دانشگاه به جامعه، فرصتي براي شبكه‌سازي بين اساتيد راهنما و مشاور در حوزه‌هاي مختلف با رويكرد ديني را ايجاد می‌كند.
سيد محسن اصغري نكاح با تشريح جزئيات اين جشنواره ابراز كرد: در راستاي ماموريت اصلي اين مركز و به منظور تعالي علمي و حرفه‌اي رشته‌هاي روانشناسي و مشاوره مبتني بر آموزه‌هاي ديني، نخستين جشنواره ملي رساله‌ها و پايان نامه‌هاي برتر ويژه دانشجويان تحصيلات تكميلي و دكتري و ارشد در رشته‌هاي روانشناسي، مشاوره، روانپزشكي، علوم رفتاري، علوم اعصاب و مددكاري اجتماعي برگزار مي‌شود.
وی افزود: مهلت ثبت نام در اين جشنواره از 15 دي ماه تا 15 بهمن ماه خواهد بود و علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به سایت www.news.aqr.ir اثر خود را ارسال کنند تا پس از ارزيابي نهايي در جشنواره حضوري كه نيمه اول اسفند ماه سال جاري در مشهد مقدس برگزار مي‌شود، شركت كنند.
مدير مركز جامع مشاوره رشد و توانمندسازي آستان قدس رضوي در مورد مشوق‌ها و جوايز جشنواره گفت: علاوه بر تسهيل فرصت خادمياري علمي مشاوره و روان شناسي كه بزرگترين موهبت معنوي است، افراد برگزيده فرصت‌هاي ويژه پژوهشي و چاپ كتاب را نيز دريافت خواهند كرد.
اصغري نكاح اضافه كرد: از اساتيدی که كارهاي مشاوره‌اي خود را بر پايه آموزه‌هاي ديني به ويژه در حوزه زائران و نيازهاي محبان اهل بيت(ع) انجام دهند تقدير شايسته خواهد شد تا گام موثري در هويت بخشي به مشاوران و اساتيد كه در توليد علم فعال هستند برداشته شود.
گفتنی است، اين جشنواره در مشهد مقدس و در جوار بارگاه عالم آل محمد (ص) و همراه برنامه‌هاي سخنراني و نشست‌هاي تخصصي و با حضور اساتيد برجسته حوزه روانشناسي و مشاوره با رويكرد ديني برگزار مي‌شود. علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند با دبيرخانه جشنواره به شماره‌های 05133154197 و 051332290874 داخلي 7 تماس حاصل فرمايند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.