.

از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

برگزاری مسابقه کتابخوانی «مثل باران» در حرم رضوی

معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی مسابقه کتابخوانی «مثل باران» را ویژه زائران خردسال در حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار می‌کند.

1397/10/17 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مسابقه فرهنگی «مثل باران» ویژه کودکان با هدف آشنایی زائران خردسال بارگاه منور امام مهربانی‌ها با معارف رضوی از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
مخاطبان این مسابقه فرهنگی زائران کودک و نوجوان حرم مطهر رضوی هستند و سوالات آن برگرفته از کتاب شعر «مثل باران» از مجموعه محصولات تولیدی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به کیوسک‌های راهنمای زائر در صحن‌های حرم مطهر امام رضا(ع) و همچنین از طریق مراجعه به پورتال آستان قدس رضوی به نشانی razavi.aqr.ir کتاب شعر «مثل باران» را دریافت کنند و با مطالعه مطالب ارائه شده در این کتاب یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه باشند.
نتایج مسابقه کتابخوانی «مثل باران» به صورت قرعه‌کشی روزانه اعلام می‌شود و به برگزیدگان این مسابقه هدایایی متبرک از سوی آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد.
آخرین مهلت شرکت در مسابقه یک ماه پس از دریافت کتاب «مثل باران» است و شرکت‌کنندگان می‌توانند در طول شبانه‌روز پاسخنامه‎های خود را داخل صندوق‌‌های مسابقات فرهنگی مستقر در حرم مطهر رضوی بیندازند و یا به سامانه ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ ارسال کنند.
یادآوری می‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، لوح فشرده، انتشار پوستر و کارت‌پستال از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در طول سال انجام می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.