.

مرکز نوآوری توسط شرکت کمباین‌سازی ایران راه‌اندازی شد

مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران تابعه سازمان اقتصادی رضوی از راه‌اندازی مرکز نوآوری توسط این شرکت طی سال جاری خبر داد.

1397/10/20 پنجشنبه

علی‌اصغر حمیدی‌فرد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز درباره رویکرد و اهداف ایجاد این مرکز بیان کرد: بررسی ماشین‌آلات، ادوات و تجهیزات مورد نیاز بخش کشاورزی در چارچوب اهداف و برنامه‌های توسعه کشور که در نهایت منجر به کاهش وابستگی به واردات، جلوگیری و کاهش خروج ارز، ایجاد اشتغال و تکمیل سبد محصولات شرکت کمباین‌سازی ایران خواهد شد، از جمله این اهداف به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: در مرکز نوآوری مذکور، تعدادی از مدیران با سابقه و اجرایی شرکت حضور دارند.
مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران با اشاره به برنامه‌های در دستور کار این مرکز گفت: طرح‌های بررسی شده شامل مکانیزاسیون شالیزار و ماشین‌آلات و ادوات مورد نیاز آن، تولید کمباین‌های نیمه سنگین، انواع تراکتورها و سامانه‌های مختلف مقابله با سرما و تگرگ است.
حمیدی‌فرد ادامه داد: هر یک از این طرح‌ها پس از نهایی و آماده شدن برای تولید انبوه، اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از تجربه‌های نخبگان در حوزه‌های مربوطه در مرکز نوآوری شرکت کمباین‌سازی ایران گفت: بنا بر نیاز، برای مطالعه و بررسی هر یک از طرح‌ها از مشاوره و همکاری متخصصان دانشگاه‌ها، وزارت جهاد کشاورزی و خبرگان محلی و... مربوط به آن بخش استفاده خواهد شد.
مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران با اشاره به فعالیت این مرکز بر میزان سوددهی شرکت و کاهش مشکلات تصریح کرد: به دلیل ورود محصولات جدید به چرخه تولید و عرضه شرکت کمباین‌سازی ایران، بازدهی و راندمان سرمایه‌گذاری ثابت و منابع انسانی افزایش خواهد یافت.
حمیدی‌فرد ادامه داد: علاوه بر این به دلیل گسترش گردش مالی شرکت و فروش محصولات جدید، میزان سوددهی افزایش یافته و مهم‌تر از آن سوددهی شرکت پایدار خواهد شد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره اقدامات صورت گرفته برای افزایش کیفیت کمباین تولیدی این شرکت بیان کرد: در این راستا فعالیت‌هایی همچون استفاده از قطعات با استانداردهای بالاتر، استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالاتر، ارتقای کیفی تامین‌کنندگان و... انجام شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.