.

در جشنواره ملی حاتم

نشان درجه یک لیاقت به سازمان عمران و توسعه رضوی اهدا شد

مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی گفت: نشان درجه يك لياقت و ارزش‌آفرينی ملی از جشنواره ملی حاتم به منظور حمايت از توليد ملی، به سازمان عمران و توسعه رضوی تعلق گرفت.

1397/10/20 پنجشنبه

محسن اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز با اعلام این خبر بیان کرد: ششمین جشنواره ملی حاتم چهارشنبه 19 دی ماه با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین مديران بنگاه‌های برتر اقتصادی كشور توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است.
وی با اشاره به محورهای مورد بررسی دبیرخانه و کمیته داوران این جشنواره گفت: ساخت خانه‌های پیش‌ساخته گنبدی از جمله مواردی بود که به صورت انحصاری در کشور در سال 1397 با هدف کمک به مناطق محروم و کپرنشین، مناطق زلزله‌زده و همین طور استفاده در باغ ویلاها و مناطق بوم‌گردی توسط این سازمان انجام شده است.
وی ادامه داد: انجام فعالیت‌های عام‌المنفعه عمرانی همچون ساخت مجتمع‌های بین راهی، کتابخانه، مجتمع‌های آموزشی، مجتمع‌های ورزشی و... در نقاط محروم و کم‌برخوردار کشور با هدف رفع محرومیت و ایجاد اشتغال، بخشی دیگر از پارامترهای مد نظر این جشنواره به شمار می‌رود.
مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی، ایجاد مدیریت تحقیق و توسعه را یکی از اقدامات ارزشمند سازمان عمران و توسعه رضوی در سال ۱۳۹۷ عنوان کرد و افزود: این مهم با هدف توجه به بررسی ظرفیت‌های مغفول عمرانی، تولیدی و سرمایه‌گذاری در نقاط مختلف کشور انجام شده است. 
اسماعیلی ادامه داد: همچنین سالانه 400 هزار متر بلوک‌های بتنی سبک AAC توسط مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی تولید می‌شود.
وی درباره تولید چسب هبلکس در سال جاری با هدف تأمین محصولات جانبی مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی بیان کرد: استفاده از بازار بالقوه چسب هبلکس، سودآوری مناسب از محصولات جانبی هبلکس، بالا بردن کیفیت اجرای دیوارچینی با محصولات هبلکس و حرکت در راستای توسعه فعالیت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی در تولید سایر محصولات نوین ساختمانی، بخشی دیگر از اهداف تولید این محصول را به خود اختصاص داده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.