.

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی؛

نمایشگاه ششمین دوسالانه «تذهیب‌های قرآنی» در مشهد برگزار می‌شود

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ششمین دوسالانه «تذهیب‌های قرآنی و طراحی نقوش اسلامی کاربردی» با افتتاح نمایشگاه آثار منتخب این جشنواره و تجلیل از برگزیدگان در مشهد به کار خود پایان خواهد داد.

1397/10/21 جمعه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، نمایشگاه آثار منتخب این دوره جشنواره، شنبه، 22 دی سال جاری، ساعت 17:30 در نگارخانه رضوان مشهد به نشانی خیابان کوهسنگی 17، پلاک 16، گشایش می‌یابد. از عموم دوستداران هنرهای اسلامی- ایرانی برای حضور در افتتاحیه این نمایشگاه هنری دعوت به‌عمل می‌آید.
 همچنین آیین پایانی ششمین دوسالانه تذهیب‌های قرآنی و طراحی نقوش اسلامی کاربردی همراه با تجلیل از برگزیدگان، یکشنبه، 23 دی 1397، ساعت 17:30، در سالن اجتماعات مؤسسه فرهنگی قدس واقع در بلوار سجاد، نبش سجاد یک، برپا خواهد شد. 
آثار رسیده به ششمین دوسالانه تذهیب‌های قرآنی و طراحی نقوش اسلامی کاربردی در بخش‌های تذهیب، تشعیر نقوش نباتی، گل و مرغ آبرنگی، گل و بوته آبرنگی، گل و مرغ لاکی، گل و بوته آبرنگی، طراحی کاشی سنتی و طراحی فرش مورد بررسی و ارزیابی 11 داور برجسته از گوشه و کنار کشور قرار گرفته است. 
یادآور می‌شود، دوسالانه تذهیب‌های قرآنی زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود که این دوره برای نخستین بار بخش طراحی نقوش اسلامی کاربردی شامل طراحی کاشی سنتی و فرش نیز به آن افزوده شده بود. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.