.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود خبر داد:

ثبت‌نام 1500 شاهرودی در طرح خادمیاری رضوی

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شاهرود از ثبت نام یک‌هزار و 500 نفر از مردم این شهرستان در طرح خادمیاری رضوی خبر داد.

1397/10/21 جمعه

مرتضی احمدیان در همایش بزرگ خادمیاران رضوی که با حضور جمع زیادی از خادمیاران رضوی، فرماندهان گروه پدافند هوایی 10 محرم، قرارگاه عملیاتی لشکر 58 تکاور ذوالفقار، شهردار و امام جمعه شاهرود در سالن اجتماعات زغال‌سنگ البرز شرقی برگزار شد به ثبت‌نام خادمیاران رضوی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تاکنون یک هزار و 500 نفر از مردم شهرستان شاهرود با مراجعه به سایت آستان قدس رضوی به عنوان خادمیار رضوی ثبت‌نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در یک سال اخیر، برای 560 نفر از این افراد پرونده تشکیل و خادمیار حرم رضوی شدند، افزود: 300 پرونده آماده دیگر نیز داریم که به زودی ارسال خواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شاهرود با بیان اینکه این افراد با تخصصی که دارند، اعلام آمادگی کردند تا خادم شوند، گفت: بنا به تأکید رهبر انقلاب باید به محرومان خدمت شود و اولویت آستان قدس رضوی نیز خدمت‌رسانی و کمک به مردم به ویژه محرومان است.
وی خاطرنشان کرد: بیش از 30 عرصه خدمتی برای خادمیاران تعیین شده که خادمیار باید حتما یکی از عرصه‌ها را برای خدمت به مردم و محرومان مشخص کنند.
احمدیان تصریح کرد: تاکنون 61 کانون محلی و تخصصی خادمیاران رضوی در شهرستان شاهرود تشکیل شده است که شامل 35 کانون محله‌ای و 26 کانون تخصصی است.
مسئول دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود با دعوت از عموم مردم این شهرستان برای حضور در طرح خادمیاران رضوی گفت: تاکنون 80 پزشک متخصص و 20 حقوقدان و متخصصان دیگر رشته‌ها برای خدمت به مردم و محرومان اعلام آمادگی کرده‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس امینی امام جمعه شاهرود نیز در این همایش ابراز کرد: به لطف الهی در زمان تولیت جدید آستان قدس رضوی، خدمات این آستان گسترش خوبی پیدا کرده است که یکی از آنها اجرای طرح خادمیاران رضوی است.
وی بیان اینکه ارائه خدمات به محرومان به نام امام رضا(ع) در حقیقت مصداق زیارت حضرت است، گفت: خادمیاری مخصوص حضور در حرم نیست و خدمت به محرومان به یاد امام رضا(ع) نیز مصداق زیارت ایشان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.