.

به مناسبت میلاد بانوی قهرمان کربلا؛

نمايشگاه کتاب‌ در كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی برگزار شد

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، نمایشگاهی از کتاب‌های چاپی با موضوع این بانوی بزرگوار و نیز پرستار، ‌در محل كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی به نمایش عموم گذاشته شده است.

1397/10/22 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی بیش از هزار جلد کتاب چاپی کم‌یاب و نایاب با موضوع حضرت زینب(س) و پرستار وجود دارد که در این نمایشگاه از مجموعه کتاب‌های چاپی با این دو موضوع، مجموعه ارزشمندی انتخاب شده و در معرض نمایش عموم قرار گرفته است.
«حضرت زینب فروغ تابان کوثر»، «حضرت زینب(س) الگوی مقاومت و کرامت انسانی»، «حضرت زینب(س) احیاگر تشیع»، «تندیس شکیبایی»، «بانوی آفتاب»، «نمونه‌های ایثار حضرت زینب‌(س)» و «بزرگ بانوی جهان زینب(س)» برخی از عناوین کتاب‌های این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه کتاب‌های ارزشمندی نیز با موضوع پرستار نظیر «فرهنگ پرستاری»، «روانشناسی برای پرستاران»، «اخلاق پرستای» و «اصول پرستاری» در معرض نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است، نمايشگاه «کتاب‌های چاپی با موضوع حضرت زینب(س) و پرستار»، از 22 تا 25 دی‌ ماه‌ از ساعت7:30 تا 19 در محل كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی پذيرای علاقه‌مندان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.