.

به همت آستان قدس رضوی،

7500 دانش آموز محروم استان خراسان شمالی تغذیه رایگان می‌شوند

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی گفت: به همت آستان قدس رضوی 7 هزار و 500 دانش آموز محروم و نیازمند این استان از تغذیه رایگان بهره‌مند می‌شوند.

1397/10/22 شنبه

محمد اکبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به همت آستان قدس رضوی طرح تغذیه رایگان دانش‌آموزان محروم و نیازمند در استان خراسان شمالی اجرایی می‌شود.
وی با بیان اینکه این طرح در 7 دهستان محروم استان خراسان شمالی از جمله جیرستان، قوشخانه بالا و پایین در شیروان، روستای پیربرد از توابع دهستان گیفان در بجنورد، راستقان و حصارچه در رازجرگلان و شیرین‌سو در مانه و‌ سملقان اجرایی می‌شود، گفت: در این طرح 7 هزار و 500 دانش آموز مقطع ابتدایی از تغذیه رایگان شیر و کیک بهره‌مند می‌شوند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: متأسفانه بسیاری از دانش‌آموزان روستایی و مناطق محروم این منطقه از سوءتغذیه رنج می‌برند، این دانش‌آموزان به علت مشکلات اقتصادی خانواده‌ها به خوردن صبحانه توجهی ندارند که این امر در کاهش یادگیری آنان تأثیر دارد.
وی با بیان اینکه طرح تغذیه دانش‌آموزان محروم و نیازمند هفته‌ای 3 بار اجرا می‌شود، اظهار کرد: این طرح تا پایان سال 97 ادامه دارد.
اکبرزاده افزود: شروع این طرح فردا یک‌شنبه 23 دی‌ماه با حضور مدیران استانی و خادمیاران رضوی در روستای پیربرد از دهستان گیفان اجرایی خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.