.

علی اصغر حمیدی‌فرد:

کمباین 1060 آماده عرضه به بازار است

مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران گفت: محصول جدید کمباین 1060 تولید شده توسط این شرکت آماده عرضه به بازار است.

1397/10/22 شنبه

علی‌اصغر حمیدی‌فرد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این محصول با رویکرد افزایش راندمان، کاهش هزینه‌های استفاده و بهره‌برداری از کمباین و همچنین کاهش استهلاک توسط این شرکت تولید شده است.
وی ادامه داد: موارد کاربرد و استفاده از کمباین 1060 برای برداشت محصولات مزارعی همچون گندم، جو، برنج، کلزا، سویا، آفتابگردان و سایر گیاهان زراعی دانه‌ای است.
مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران با اشاره به ویژگی‌های کمباین 1060 گفت: استفاده از مواردی همچون سیستم پوزی ترک به جای تسمه در انتقال نیرو، لوله تخلیه هیدرولیک، لوله تخلیه بلندتر برای سهولت تخلیه بذر، اکسل تقویت شده برای افزایش مقاومت در پستی و بلندی‌های مزارع و... از جمله ویژگی‌های این کمباین در مقایسه با انواع تولیدات قبلی شرکت به شمار می‌رود.
حمیدی‌فرد ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان وجود پلاتفرم و کلش کش مجهز به وابل به جای تسمه و مجهز بودن کابین راننده به تجهیزات مدرن را نام برد.
وی با بیان اینکه صادرات کمباین 1060 به طور جدی در دستور کار برنامه بازارهای هدف صادراتی شرکت کمباین‌سازی ایران قرار گرفته است، افزود: علاوه بر این، برای بهره‌مندی بیشتر کشاورزان و ارایه خدمات بهتر به آن‌ها، محصول مذکور در تمامی استان‌های کشور نیز به فروش خواهد رسید.
مدیر عامل شرکت کمباین‌سازی ایران ادامه داد: کمباین 1060، بسیاری از کمبودهای کمباین 1055 شرکت را برطرف کرده است و به همین دلیل استقبال خوبی از آن به عمل خواهد آمد.
حمیدی‌فرد اضافه کرد: در واقع این محصول به دلیل استفاده از مشخصات فنی مورد نظر کشاورزان و خریداران و همچنین افزایش بهره‌وری، در آینده نه چندان دور پر فروش‌ترین کمباین کشور خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا برای فروش کمباین 1060 به سازمان‌ها، کشاورزان و ... تسهیلاتی ارائه خواهد شد؟ گفت: در این راستا تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون و تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به خریداران این محصول اعطا می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.