.

سید حسن میرعماد:

فعالیت موقوفات سمنان در زمینه اجرای طرح‌های مشارکتی قابل تقدیر است

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: فعالیت مؤسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان در زمینه اجرای طرح‌های مشارکتی قابل تقدیر است.

1397/10/22 شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مهندس سید حسن میرعماد رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به همراه هیئتی از مدیران و کارشناسان در معیت مهندس رضا حقدادی مدیر عامل مؤسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان، دکتر نصرت‌اله حسنی عضو هیئت مدیره و مهندس ابراهیم فرازی سرپرست مجتمع کشاورزی موقوفه برم، از این مجتمع و سایر پروژه‌های کشاورزی مؤسسه همچون پروژه انتقال آب تسطیح اراضی و محل احداث باغ مادری پسته بازدید کردند.
میرعماد در این دیدار، با تجلیل از پیشرفت فعالیت‌های صورت گرفته طی یک سال اخیر در استفاده از تسهیلات و اعتبارات دولتی در بخش کشاورزی و نیز مشارکت با بخش خصوصی در واگذاری باغات پسته‌ی موقوفه برم و حسن‌آباد و باغ زیتون لاسجرد بر توسعه فعالیت‌های تولیدی در امر کشاورزی با روش‌های جدید از جمله احداث گلخانه تأکید کرد.
وی افزود: جهاد کشاورزی نیز با تمام توان خود از طریق ارایه تسهیلات دولتی، در اجرای بیشتر این اقدامات به مؤسسه کمک خواهد کرد.
همچنین مهندس رضا حقدادی مدیر عامل مؤسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان در این دیدار بیان کرد: با توجه به تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی و نیز حمایت‌ها و پیشنهادات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، عزم خود را برای برداشتن گام‌های بلند در تحقق هرچه فزاینده‌تر طرح‌های تولیدی در زمینه کشاورزی به ویژه موضوع مشارکت با بخش خصوصی جزم کرده‌ایم که فعالیت‌های یکساله اخیر مبین تلاش همه جانبه این مؤسسه در تحقق مولفه‌های مزبور است.
وی ادامه داد: این نشست حاوی دستآوردهای بسیار خوبی در تصمیم‎گیری و اتفاق نظر در توسعه فعالیت‌های کشاورزی در چهارچوب آبادانی موقوفات بوده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.