.

مدیر توسعه امور سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی خبر داد،

ارائه بیش از 3000 خدمت پزشکی در پایگاه پایش سلامت دهه فجر حرم رضوی

مدیر توسعه امور سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از ارائه سه هزار و 340 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان در چهار روز نخست دهه فجر در پایگاه پایش سلامت زائر حرم مطهر رضوی خبر داد.

1397/11/17 چهارشنبه

محمود ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: بیش از یک هزار زائر و مجاور از خدمات پایگاه پایش سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی که به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 12 بهمن 1397 در بست شیخ طبرسی حرم مطهر رضوی برپا شده است تا 15 بهمن سال جاری بهره‌مند شدند.
وی با تأکید بر اینکه زائران دو سوم مراجعان این پایگاه سلامت ویژه دهه فجر بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) را در این مدت به خود اختصاص داده‌اند، گفت: 749 نفر از خدمات سنجش میزان قند خون، 922 نفر از خدمات سنجش میزان فشار خون، 677 نفر از ویزیت پزشک، 842 نفر از خدمات محاسبه شاخص توده بدنی یا BMI و 150 نفر از خدمات مشاوره تغذیه به صورت رایگان در چهار روز نخست دهه فجر استفاده کردند.
ابراهیمی افزود: این پایگاه پایش سلامت با توجه به اهمیت و ضرورت سنجش میزان فشار و قند خون به منظور پیش‌گیری از بیماری‌های غیرواگیر به‌ویژه قلبی و عروقی در راستای ارتقای سطح آگاهی زائران و مجاوران این آستان مقدس در حوزه بهداشت و درمان با مشارکت فعال خیرین حوزه سلامت و خادم‌یاران سلامت این بنیاد دایر شده است.
مدیر توسعه امور سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی تصریح کرد: این پایگاه پایش سلامت تا دوشنبه، 22 بهمن سال جاری، همه روزه از ساعت 8:30 تا 16:30 در بست شیخ طبرسی حرم مطهر رضوی آماده ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم است.
گفتنی است، بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در زیر مجموعه معاونت علمی این آستان مقدس با هدف ایجاد هم‌سویی و هم‌افزایی در تمامی بخش‌های فعال در حوزه بهداشت و درمان این آستان مقدس برای تأمین انتظارات عموم مردم به‌ویژه اقشار محروم و حرکت در راستای الگوسازی فعالیت‌های حوزه سلامت حول محور بارگاه مطهر رضوی در سال 1396 تشکیل شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.