.

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی

کتاب «خانه‌ای خدایی» منتشر شد

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی داستانواره احکام خانه و خانواده در قالب کتابی با عنوان «خانه‌ای خدایی» به چاپ رسید.

1397/11/17 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، کتاب «خانه‌ای خدایی» از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای پاسخ به پرسش‌هایی همچون خصوصیات ظاهری خانه انسان مؤمن چیست؟، در رابطه با همسایگان چه نکاتی باید رعایت شود؟، خصوصیات رابطه مطلوب بین اهل خانه از نگاه دین چیست؟، از نظر اسلام چه مؤلفه‌هایی در روابط والدین و فرزندان اهمیت دارد؟ و... منتشر شده است.
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صد و سی و دومین جلد از مجموعه کتاب های رهنما را به موضوع داستانواره‌های احکام خانه و خانواده با عنوان «خانه‌ای خدایی» اختصاص داده است.
این کتاب با زبانی بسیار شیرین و ساده و با قلم حجت الاسلام والمسلمین شیخ تبار عزیزی به بررسی مسائل افراد در خانه و خانواده می‌پردازد و با بهره‌گیری از شیوه داستان پردازی همراه با روایات معتبر و فتواهای مراجع همراه با گرافیکی جذاب خواننده را به سمت داشتن خانواده‌ای صمیمی و منسجم هدایت می‌کند.
در بخشی از این اثر آمده است: به خانواده‌ای فکر کنید که در محیط آن فضایی صمیمی همراه با احترام و مهربانی موج می زند، این خانه امن‌ترین و لذت بخش‌ترین نقطه دنیا برای پدر، مادر و فرزندان خواهد بود، چه طور می‌شود به چنین خانواده‌ای رسید؟ به پدر و مادری فکر کنید که از ابتدا با دست پر برنامه تربیتی فرزندانشان را می‌چینند و به موفقیت آن ها اعتماد دارند، همسایگانی را تصور کنید که همدلی آن ها فراتر از تصور است و به نوعی می‌توان آن ها را یک خانواده بزرگ نامید.
کتاب «خانه ای خدایی»یک مشاور خانواده رایگان و در دسترس برای همه است و روش‌های دریافت این اثر از راه‌های دانلود از طریق مراجعه به سایت razaviarchive.aqr.ir دانلود از طریق مراجعه به کانال تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی در تمامی پیام‌رسان‌های ایرانی به آدرس razavi_tv @، در مراسم حرم مطهر و يا كيوسك های اطلاع رسانی فرهنگی مستقر در سطح حرم مطهر رضوی امکان پذیر است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.