.

ویژه برنامه‌های سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم رضوی تشریح شد

ویژه برنامه‌های شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم مطهر رضوی اعلام شد.

1397/11/18 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، ویژ‌ه‌برنامه‌های شهادت اُم‌ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) به روایت 95 در روزهای جمعه و ‌شنبه به صورت شبانه‌روزی در حرم رضوی برگزار می‌شود.
مراسم‌های شب و شام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت 17:30 تا 20 در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و در این برنامه‌ها حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری و آیت‌الله سیداحمد خاتمی پیرامون موضوعات سبک زندگی فاطمی و شاخصه‌های رفتاری زنان فاطمی به ایراد سخن می‌پردازند.
 مراسم عزاداری و سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت 9:30 تا 13 روز شنبه در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و در این مراسم آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی پیرامون موضوع ابعاد شخصیتی و ارزش‌ها و آرمان‌های حضرت فاطمه زهرا(س) سخنرانی می‌کند.
گفتنی است در این ویژه‌برنامه‌ها افزون به روضه خوانی آیت‌الله علم‌الهدی مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) چون امیر عارف و مهدی سلحشور به مدیحه‌سرایی و روضه‌خوانی می‌پردازند.
همچنین در دیگر رواق‌ها نیز برنامه عزاداری و سخنرانی دایر است و همچنین برنامه حلقه‌های معرفت با موضوع سبک زندگی فاطمی به صورت شبانه‌روزی برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.