.

مشارکت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در برگزاری اردوهای جهادی پزشکی در دهه فجر

اردوهای جهادی پزشکی ویژه خدمات‌رسانی به بیماران محروم با مشارکت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در ایام دهه مبارک فجر در خراسان رضوی برگزار می‌شود.

1397/11/18 پنجشنبه

مدیر توسعه امور سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این بنیاد در ادامه سلسله اردوهای جهادی خود در مناطق محروم خراسان رضوی به‌ویژه مشهد به مناسبت گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری دیگر نهادهای فعال استان به بیماران کم‌برخوردار خدمات‌رسانی می‌کند.
محمود ابراهیمی گفت: كانون جهادي «صراط الحميد» وابسته به بسيج دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مشهد با مشارکت بنیاد سلامت رضوی از 18 تا 20 بهمن 1397 در منطقه رسالت مشهد به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به بیماران محروم می‌پردازد.
وی ادامه داد: بنیاد سلامت رضوی با تأمین تجهیزات و برخی لوازم مصرفی درمانی سعی کرده است که توان این گروه جهادی را ارتقاء دهد تا خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به مردم این منطقه محروم ارائه شود.
ابراهیمی تصریح کرد: خدمات متنوع درمانی دیگری نیز به همت کانون‌های سلامت وابسته به آستان قدس رضوی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در مناطق محروم سراسر کشور ارائه می‌شود.
وی گفت: بنیاد سلامت رضوی در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم انتصاب تولیت آستان قدس رضوی و همچنین با توجه به تأکیدات حجت الاسلام والمسلمین رئیسی مبنی بر خدمت به محرومان جامعه با همکاری دانشگاه‌ها و نخبگان علمی سراسر کشور و جمعی از ارادتمندان امام رضا(ع) خدمت به عموم مردم به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر را در حوزه دارو و درمان با جدیت پیگیری می‌کند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.