.

با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛

سامانه نظارت همگانی بر کیفیت محصولات رضوی رونمایی شد

سامانه نظارت همگانی بر کیفیت محصولات و خدمات موسسه کیفیت رضوی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور تولیت آستان قدس رضوی رونمایی شد.

1397/11/21 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین زمانی مدیر عامل موسسه کیفیت رضوی در حاشیه مراسم رونمایی از این سامانه بیان کرد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصول یا خدمت، کیفیت آن است؛ دارا بودن کیفیت یک مقوله است و حفظ کیفیت مقوله‌ای دیگر، لذا هر تولید‌کننده محصول یا ارائه دهنده خدمت برای افزایش مشتریان خود باید در راستای حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات خود اقداماتی را تدبیر کند.
وی ادامه داد: این تدابیر معمولا خود را در پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل کیفیت و تضمین کیفیت نشان می‌دهد، اما مهم‌ترین شاخص برای سنجش کیفیت، رضایت مشتریان و نظر آن ها در مورد محصول یا خدمت است.
مدیرعامل موسسه کیفیت رضوی با بیان اینکه بهترین ارزیابان مشتریان هستند، افزود: باتوجه به این مهم، باید بهترین راه‌ها را برای دریافت نظرات مشتریان ایجاد کرده و چنانچه ارزیابی کیفیت نتواند خود را در رضایتمندی مشتری نشان دهند، عملا بی تأثیر خواهد بود.
وی ادامه داد: موسسه کیفیت رضوی به عنوان متولی صیانت از کیفیت محصولات و خدمات آستان قدس رضوی، «سامانه نظارت همگانی بر محصولات دارای برند رضوی» را راه‌انداری کرده است تا از این طریق، نظرات، شکایات و پیشنهادات مشتریان را دریافت کرده و تدارکات لازم برای جلوگیری از ایجاد نارضایتی را فراهم کند.
زمانی با اشاره به ویژگی های این سامانه گفت: سامانه نظارت همگانی بر محصولات رضوی، تفاوتی اساسی با سایر درگاه‌های ثبت نظر مشتریان دارد، بدین ترتیب که هر فرد در صورت مشاهده ایرادی در محصولات دارای برند رضوی و رعایت نشدن استانداردهای الزامی و یا تضییع حقوق مصرف‌کننده، می‌تواند مشکل مربوطه را در سامانه ثبت کرده و با پیگیری وضعیت رسیدگی به مشکل از طریق سامانه، حقوق ضایع شده خود را دریافت کند و موسسه کیفیت رضوی به نیابت از آستان قدس رضوی و مجموعه های تولیدی مربوطه به پاس نظارت بر کیفیت محصولات برند رضوی، از وی تقدیر هم خواهد کرد.
وی ادامه داد: این فرآیند باعث می‌شود کیفیت محصولات به طور مستمر افزایش یافته و در مواردی که مسئله‌ای باعث بروز مشکل شده باشد، به سرعت برطرف شود.
زمانی با اشاره به مزیت دیگر سامانه نظارت بر کیفیت محصولات رضوی بیان کرد: فرآیند نظارت همگانی یکی از اقداماتی به شمار می رود که در راستای شفافیت در خدمت‌رسانی و پاسخگویی مجموعه‌های آستان قدس رضوی طراحی شده و عموم مردم می‌توانند در این فرآیند شرکت کنند.
وی ادامه داد: از تمامی هموطنان عزیز دعوت می‌شود با شرکت در طرح نظارت همگانی بر کیفیت محصولات برند رضوی، ما را در بهبود هرچه بیشتر کیفیت محصولات یاری کرده تا بتوانیم محصولاتی درخور مشتریان خود تولید و عرضه کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.