.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

طرح‌های اشتغالزایی و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی رونمایی شد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران طرح‌های اشتغالزایی و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در بارگاه منور رضوی رونمایی شد.

 1397/11/21 يكشنبه
  
2019-02-10T11:03:35+03:30

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، طی مراسمی از طرح‌های دامداری نیمه صنعتی در زاوین کلات، راه اندازی ۲۵ جایگاه دام در مناطق محروم سیستان و بلوچستان، طرح اشتغال در سرخس و طرح اشتغال چاه رول در خواف رونمایی شد.
در این مراسم به دستور تولیت آستان قدس رضوی، از طریق ویدئو کنفرانس طرح‌های کشت و صنعت و دامپروری اشتغالزایی به شکل مکانیزه در شهرستان زابل، عملیات عمرانی مجموعه چند منظوره در کرمان در فضایی بیش از 4 هزار متر مربع با اعتباری بیش از 120 میلیارد ریال شامل بخش‌های درمانی، فرهنگی، ورزشی، اداری، خدمات رفاهی و نمایشگاهی و عملیات عمرانی مجتمع چند منظوره در شهرستان بجنورد در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع با زیربنای 4 هزار مترمربع طی 2 سال با اعتباری 120 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
همچنین طرح ساخت منازل محرومین سرخس، طرح‌های اشتغالزایی سایر استان‌ها، اجرای طرح توزیع تغذیه مادران باردار و کودکان زیر شش سال به همت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در خراسان‌های شمالی، جنوبی و رضوی از دیگر طرح‌های رونمایی شده در این مراسم بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.