.

حجت‌الاسلام عماد دخانی:

کارگاه «40 چراغ انقلاب» ویژه خادمیاران رضوی سراسر کشور در حال برگزاری است

مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان آستان قدس رضوی گفت: کارگاه چهل‌چراغ به‌عنوان جریان شبکه‌سازی شده مبتنی بر ظرفیت خادم یاری در چهلمین سالگرد انقلاب در سطح کشور در حال برگزاری است.

1397/11/21 يكشنبه

حجت‌الاسلام عماد دخانی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: در راستای سیاست توسعه عنوان خدمت، خادم و مخدوم شاهد پدیده نوظهور در عرصه فرهنگ به‌عنوان جریان خادم یاری هستیم.
وی ادامه داد: بعد از تبیین مفهوم نوین جریان خدمت، نهضت خدمت‌رسانی در کشور با حمایت دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها راه‌اندازی شده است.
دخانی عنوان کرد: در حال حاضر از 15 کانون موضوعی فرهنگی خادم یاری دو کانون خادم یاری مداحی و کانون خام یاری تبلیغی فعال و در 31 استان کشور راه‌اندازی شده‌اند. زیرمجموعه خادمیاران این کانون‌ها در شهرستان‌ها جذب‌شده و وارد عملیات فرهنگی شده‌اند.
وی افزود: هم‌زمانی دهه فجر و ایام شهادت حضرت زهرا (س) فرصت خوبی بود که انقلاب فاطمی را تبیین کنیم و به همین منظور مجموعه برنامه چهل‌چراغ انقلاب تدارک دیده شد.
مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان آستان قدس رضوی عنوان کرد: پس از حضور خادمیاران در کارگاه یک‌روزه چهل‌چراغ هم‌اکنون کارگاه‌های متناظر در استان‌ها و شهرستان‌ها در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: هم‌زمان با ایام دهه فجر در قالب آیین بهره‌برداری از برنامه‌های فرهنگی در قالب ویدئوکنفرانس با حضور نماینده ولی‌فقیه در مهدیه بوشهر و در جمع مبلغین همچنین در اهواز با حضور حجت‌الاسلام حاجتی امام‌جمعه موقت اهواز کارگاه چهل‌چراغ را شروع کردند.
دخانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز شاهد یک جریان شبکه‌سازی شده مبتنی بر ظرفیت خادم یاری در چهلمین سالگرد انقلاب در سطح کشور هستیم.
وی در پایان ضمن بیان استقبال گسترده مخاطبان از این کارگاه‌ها خاطرنشان کرد: محتوای رسانه‌ای این کارگاه‌ها در بستر پیام رسان بله باشناسه « @40cheragh » قابل دسترس عموم است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.