.

کیک کارن با هدف ایجاد تنوع در سبد محصولات نان رضوی تولید شد

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از تولید محصول جدید كيك كارن كشمشی با هدف ايجاد تنوع در سبد محصولات شركت خبر داد.

1397/11/21 يكشنبه

محمد صادق مروارید در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: افزایش توان رقابت با سایر رقبا در عرصه کیک و کلوچه، یکی دیگر از اهداف این شرکت از تولید محصول جدید کیک کارن کشمشی رضوی را به خود اختصاص داده است.
وی ادامه داد: اين محصول به لحاظ تغذيه‌ای، دارای فرمولاسيون بسيار غنی و حاوی كشمش است كه از نظر سلامتی برای مصرف به ویژه كودكان مناسب است. 
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: همچنين اين محصول دارای طعم و بافت مناسب و متناسب با ذائقه مصرف‌كنندگان است.
مروارید با اشاره به نوع و وزن بسته‌بندی کیک کارن کشمشی رضوی بیان کرد: اين محصول در بسته‌بندی نيمه شفاف و با وزن 90 گرم در فروشگاه‌های محصولات غذایی استان‌های سراسر کشور عرضه شده است.
وی ادامه داد: اين محصول از نوع كيك‌های روغنی است که از جمله سایر محصولات اين گروه می‌توان كيك عصرانه رضوی را نام برد.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی درباره ترکیبات این محصول گفت: آرد گندم نول، شكر سفيد، تخم مرغ مايع پاستوريزه، روغن مایع خوراكی آفتابگردان، كشمش، امولسيفاير مايع، روغن آردی، شربت اينورت، گلوكز مايع، بیكينگ پودر، شير خشك بدون چربی، نشاسته گندم خوراكی، گلوتن گندم، نمك تصفيه شده صنايع غذايی، پودر وانيل، زانتان گام، آب آشاميدنی و‌... از جمله ترکیبات کیک کارن کشمشی رضوی به شمار می‌رود.
مروارید ادامه داد: این محصول پس از تولید در واحد تحقيق و توسعه و تایید مدیران مربوطه، تولید آزمایشی شد که در نهایت پس از دریافت مجوزهای مربوطه، اکنون به تولید انبوه رسیده است.
وی با اشاره به زمان ماندگاری بالای این محصول گفت: با توجه به زمان ماندگاری مناسب اين محصول که 4 ماه است، امكان پخش و فروش آن در سراسر كشور وجود دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.