.

به مناسب ایام دهه فجر؛

120 بیمار محروم روستای ساغروان ویزیت رایگان شدند

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از بهره‌مندی 120 بیمار روستای محروم ساغروان از خدمات رایگان پزشکی خادمیاران رضوی به مناسبت ایام دهه فجر خبر داد.

1397/11/22 دوشنبه

مصطفی خاکسار قهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: خادمیاران سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی با حضور در روستای محروم ساغروان 120 بیمار غربالگری شده نیازمند را معاینه کردند.
وی با بیان اینکه این گروه جهادی شامل 18 پزشک عمومی، متخصص زنان، مامایی، دندانپزشک، پرستار است، گفت: پزشکان بعد از انجام معاینه‌های اولیه، بیمارانی که وضعیت جسمی مناسبی ندارند را به مراکز درمانی تخصصی ارجاع می‌دهند.
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی با بیان اینکه این ششمین اردوی جهادی است که به همت این گروه از خادمیاران برگزار می‌شود، اظهار کرد: خادمیاران سلامت در اردوهای جهادی قبل با حضور در مناطق محروم رشتخوار، جنگل، کلات، باخرز به ویزیت رایگان بیماران پرداختند.
خاکسار با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی خادمیاران سلامت هدفمند و به صورت دوره‌ای و مستمر انجام می‌شود، تصریح کرد: در این اردوها بیماران محرومی که وضعیت جسمانی مناسبی ندارد شناسایی و در ماه آینده این پزشکان خادمیار هستند که برای ویزیت آنها پیش قدم می‌شوند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.