.

جام رقابت‌های والیبال نشسته جانبازان در خانه ماند

اختتامیه مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان از سری رقابت‎های جام «خورشید ولایت»، به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.

1397/11/22 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان‌نیوز، در راستای جشنواره فرهنگی ورزشی«خورشید ولایت»، رقابت‌های والیبال نشسته ویژه جانبازان و معلولان با برگزاری بازی‎ها و اهدای جام و مدال‌ها به تیم برنده، به کار خود پایان داد.
هم‌زمان با برپایی مجموعه رقابت‎های جشنواره «خورشید ولایت» که به مناسبت دهه فجر در مدت یک هفته در رشته‌های متنوع ورزشی و با حضور ورزشکاران مختلف برگزار شد، 130 ورزشکار جانباز و معلول از سراسر کشور در مسابقات رشته‌های والیبال نشسته، تیراندازی و شنا شرکت کردند.
60 والیبالیست جانباز و معلول از بین خادمیاران ورزشی پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان و کرمانشاه و در قالب شش تیم در این رقابت‌ها حضور داشتند.
این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای طی دو روز انجام شد و هر یک از تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان با 10 نفر ورزشکار و یک مربی به میدان آمدند.
براساس امتیازات کسب شده در هر بازی، پس از رقابت دو تیم‌ والیبال نشسته خراسان رضوی الف و خراسان رضوی ب، این تیم‎ها به ترتیب به عناوین اولی و دومی دست یافتند و تیم والیبال گلستان هم به مقام سومی بسنده کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.