.

در ایام الله دهه فجر،

اردوهای جهادی پزشکی و فرهنگی در بشاگرد هرمزگان برگزار شد

سرپرست نمايندگي آستان قدس رضوي در استان هرمزگان از برگزاری اردوهای جهادی، پزشکی و فرهنگی در مناطق محروم بشاگرد هرمزگان خبر داد.

1397/11/22 دوشنبه

ابوالقاسم جراره در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: به مناسبت دهه فاطمیه و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اردوهای جهادی پزشکی و فرهنگی با هدف محرومیت‌زدایی و خدمت به نیازمندان در منطقه محروم گافر بشاگرد برگزار شد.
وی بیان کرد: 31 نفر از جهادگران گروه جهادی «شهید انصاری» به مدت یک هفته در منطقه مستقر و فعالیت‌های ارزنده‌ای در زمینه‌های فرهنگی و آموزشی همچون برگزاری کلاس‌های معرفتی، آموزش درسی، احکام و عقاید، آموزش مهارت‌های زندگی و تربیت فرزند ارائه کردند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان هرمزگان افزود: همچنین در این اردوی جهادی 12 خادمیار سلامت در قالب تیم‌های پزشکی عمومی، جراحی، زنان و زایمان، اطفال، دندانپزشک بیش از 700 نفر از مردم محروم این منطقه را به صورت رایگان ویزیت کردند.
جراره خاطرنشان کرد: توزیع بسته‌های ارزاق و پتو بین خانواده‌های کپر نشین از دیگر برنامه‌هایی بود که به همت این گروه از خادمیاران در منطقه اجرایی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.