.

با مشارکت خادم‌یاران سلامت اعزامی از دارالشفاء امام رضا(ع) صورت گرفت،

بهره‌مندی 350 بیمار کم‌برخوردار از خدمات رایگان پزشکی

مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از بهره‌مندی 350 بیمار کم‌برخوردار از خدمات رایگان پزشکی خادم‌یاران سلامت اعزامی از دارالشفاء امام رضا(ع) در دو مسجد وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد خبر داد.

1397/11/23 سه‌شنبه

دکتر ناصر سرگلزایی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: در آستانه گرامی‌داشت چهلمین سال‌گرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 10 خادم‌یار سلامت شامل پزشکان و پرستاران همکار با دارالشفاء امام رضا(ع) در روزهای 16 و 17 بهمن 1397 به ترتیب به مسجدالرضای بلوار مصلی و مسجدالرضای منطقه خواجه‌ربیع مشهد اعزام شدند.
وی با بیان اینکه 300 بیمار از خدمات پزشکی مختلف در مسجد الرضای خواجه‌ربیع بهره‌مند شدند، ادامه داد: خدماتی مانند ویزیت پزشک، کنترل میزان فشار خون و قند خون در دو نوبت صبح و بعدازظهر به بیماران در این دو مسجد منطقه محروم شهر ارائه شد.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با بیان اینکه بیماران توسط مساجد آستان قدس رضوی شناسایی و معرفی شده بودند، افزود: این برنامه جهادی با همکاری خادم‌یاران سلامت همکار با این مؤسسه درمانی، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و پایگاه بسیج مقاومت شهید محسن ناظمی‌نژاد دارالشفاء امام رضا(ع) صورت گرفت.
سرگلزایی ادامه داد: همچنین خدماتی مانند کنترل میزان فشار خون و قند خون با حضور پرستاران خادم‌یار سلامت اعزامی از دارالشفاء امام رضا(ع) به عموم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی از 14 تا 21 بهمن سال جاری در پایگاه پایش سلامت مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در نمایشگاه دستآوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در چهارراه شهدای مشهد ارائه شد.
وی خاطرنشان کرد: مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت خادم‌یاران سلامت همکار با این مؤسسه در تلاش است خدمات درمانی ارزنده‌ای را در پرتوی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) به اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارائه دهد. اعزام خادم‌یاران به مناطق محروم مشهد و ویزیت رایگان بیماران کم‌برخوردار از جمله برنامه‌های این مؤسسه در راستای محرومیت‌زدایی در جامعه است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
فعالیت بیش از 100خادمیار کتاب در استان خراسان جنوبی
همایش «راویان پیشرفت انقلاب اسلامی» در کرمانشاه برگزار می‌شود
فعالیت 2000 خادمیار قرآنی امام رضا(ع) در سراسر کشور
با فعالیت کانون خادمیاری مبلغین، بوشهر جزو سه استان برتر کشور در حوزه تبلیغ است
خدمت به مردم در راه امام رضا(ع) یک نعمت الهی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.