.

مسئول دبیرخانه کانون‌های خادمیاری تعلیم و تربیت رضوی خبر داد:

بهره‌مندی 200 نفر از فرزندان مدافعان حرم از طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان

مسئول دبیرخانه کانون‌های خادمیاری تعلیم و تربیت رضوی گفت: 200 نفر از فرزندان مدافعین حرم از طرح تقویت بنیه علمی که از سوی خادمیاران تعلیم و تربیت بنیاد فرهنگی رضوی خدمت رسانی می‌شود، بهره مند شدند.

1397/11/29 دوشنبه

مهدی دهقانی اشکذری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: بنیاد فرهنگی رضوی در راستای آماده سازی زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری که فرمودند: «شهدا حق حیات بر این کشور دارند و همه مردم و مسئولان باید خود را زیر بار منت شهدا و خانواده شهدا بدانند»، طرحی با عنوان طرح تقویت بنیه علمی ویژه فرزندان مدافعین حرم راه اندازی کرده است که در این طرح خادمیاران تعلیم و تربیت به آموزش دروس عمومی، آموزشی و مباحث تربیتی و مهارتی ویژه دختران و پسران تمام مقاطع تحصیلی می‌پردازند.
وی افزود: در این طرح بیش از 200نفر دانش آموز دختر و پسر در12 پایه تحصیلی و در 4 واحد آموزشگاهی مشغول آموزش‌های علمی، فرهنگی و مهارتی هستند.
مسئول دبیرخانه کانون‌های خادمیاری تعلیم و تربیت رضوی گفت: طرح تقویت بنیه علمی فرزندان ایثارگران لشگر فاطمیون(مدافعین حرم) در قالب اجرای کلاس‌های آموزشی برای دانش‌آموزان از سوی بنیاد فرهنگی رضوی راه اندازی شده و تا پایان سال تحصیلی اجرا خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.