.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی خبر داد،

فعالیت بیش از 100خادمیار کتاب در استان خراسان جنوبی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر در استان خراسان جنوبی یکصد و هشت نفر خادمیار کتاب مشغول خدمت رسانی در حوزه کتاب هستند.

1397/11/29 دوشنبه

حجت الاسلام والمسلمین مجید نصیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: در حال حاضر 108 نفر خادمیار استان خراسان جنوبی مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد 45 نفر ثبت سامانه خادمیاری شده اند، همچنین این خادمیاران به تفکیک جنسیت 71 نفر خادمیار خانم و 37 نفر خادمیار آقا هستند.
وی در خصوص فعالیت کانون تخصصی کتاب در استان خراسان جنوبی گفت: کانون شهرستان‌های طبس و قاین فعال و کانون بشرویه و فردوس و نهبندان به تازگی آماده به خدمت شده اند.
نصیرایی با اشاره به اینکه کانون کتاب در روستاهای دهک و گلوباغ و آسفیچ و چهکند و دستگرد این استان نیز فعال هستند، اظهار کرد: خادمیاران در حوزه کتاب در استان خراسان جنوبی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و محقق شدن منویات مقام معظم رهبری در عرصه کتابخوانی آماده خدمت رسانی هستند.
وی در خصوص استقبال مردم از این حرکت فرهنگی گفت: الحمدالله استقبال مردم و همکاری مسئولین در استان خراسان جنوبی قابل تقدیر است و هزینه‌های مالی این کانون‌ها از کمک‌های برخی از خیرین و اعضای کانون‌ها تأمین شده است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی های انجام شده سال آینده خادمیاران به منظور خدمت رسانی به مردم مناطق محروم در روستاها حضور پیدا خواهند کرد، گفت: امیدواریم که با طراحی یک نقشه راه و تقسیم بندی اعضاء زمینه تحقق اهداف ترسیم شده برای کانون‌های کتاب از سوی آستان قدس رضوی فراهم شود.
وی افزود: همدلی و همکاری مردم و مسئولان موثرترین عامل تحقق اهداف حوزه فرهنگی است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
توزیع 20 هزار سبدکالا و 80 هزار پُرس غذای گرم در طرح محرومیت زدایی نوروزی آستان قدس
بسیج حداکثری خادمیاران رضوی سراسر کشور در امدادرسانی به اقشار مستضعف و محروم
همایش بزرگ خادمیاران رضوی در شهرستان نکا برگزار شد
خادمیاران فرهنگی، ظرفیت عظیمی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هستند
مسابقات کتابخوانی با محوریت شهدای شاخص در استان خراسان جنوبی درحال برگزاری است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.