.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اصفهان خبر داد:

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به 230 دانش‌آموز محروم اصفهانی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اصفهان از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به 230 دانش‌آموز محروم این استان خبر داد.

1397/12/19 يكشنبه

سید رضا مرتضوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه پربرکت رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر(ع) گروه جهادی خادمیاران دندانپزشک دفتر نمایندگی با حضور در مناطق محروم جلگه و هرند واقع در شرق استان اصفهان به ویزیت رایگان دانش‌آموزان نیازمند پرداختند.
وی با بیان اینکه در این اردو 30 دندانپرشک متخصص، تکنسین فنی، انترن حضور داشتند، گفت: در این اردوی دو روزه 230 دانش آموز محروم به صورت رایگان ویزیت و از خدمات دندانپزشکی بهره‌مند شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان اظهار کرد: برگزاری اردوهای جهادی سلامت در مناطق محروم استان یکی از برنامه‌های مهم دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در راستای خدمت‌رسانی به محرومین و نیازمندان است که به حمدالله به خوبی در حال اجرا است.
وی در ادامه به سرکشی خادمیاران رضوی استان اصفهان از سرای سالمندان اشاره کرد و افزود: در این ماه پرخیر و برکت گروهی از خادمیاران کانون بانوان دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان با حضور در آسایشگاه سالمندان افق و صادقیه از پدران و مادران ناتوان بستری در این مراکز دیدار و سرکشی کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.