.

به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا

کتابخانه‌های وابسته آستان قدس رضوی مقام شهدا را ارج نهادند

کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، با برگزاری نمایشگاه موضوعی یاد، نام و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

1397/12/22 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، کتابخانه امام رضا(ع) تربت حیدریه به همین مناسبت نمایشگاهی از کتاب و پوستر را با عنوان «کجایید ای شهیدان خدایی» برگزار کرد.
در این نمایشگاه که از 20 الی 25 اسفند ماه دایر خواهد بود، آثاری چون «یا زهرا(س)»، «مه در مه» «کلمات بیداری»، «سرنوشت خونین»، «میثم»، «تا بی نهایت» و همچنین پوستر‌هایی در رابطه با بزرگداشت شهدای کشور به همراه مجموعه خاطرات حیا و عفاف در سیره شهدا و... به نمایش گذاشته شده است.
کتابخانه امام رضا(ع) بروجرد نیز به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای وطن‌، نمایشگاهی را با عنوان «افلاکیان» در تالار بانوان این کتابخانه برگزار کرده است.
در این نمایشگاه که از 20 الی 25 اسفند ماه دایر است منابعی چون «زندگی‌نامه شهید رضا یار احمدی»، «خلاصه خوبی‌ها: زندگی‌نامه و خاطرات سردار شهید علیرضا عاصمی بر اساس مصاحبه با همسر ایشان»، «شهيد و شهادت در ادعيه و زيارات»، «ارزش جهاد و مقام شهيد»، «گلگون كفنان»، «شهادت اوج معراج مومن» به نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است کتابخانه‌های وابسته آستان قدس رضوی در راستای نهادینه شدن اهداف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کشور و زنده نگه داشتن یاد سرمایه‌های انقلاب اسلامی به برگزاری این نمایشگاه‌ها اقدام کرده‌اند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.