.

در آستانه سال جدید صورت می‌گیرد،

توزیع 1250 کیلو گوشت عقیقه بین محرومان سیستان و بلوچستانی

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان از توزیع یک هزار و 250 کیلو گوشت قربانی و عقیقه بین محرومین استان در آستانه سال جدید خبر داد.

1397/12/22 چهارشنبه

دادخدا خدایار در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید 85 رأس گوسفند عقیقه قربانی خواهد شد، ابراز کرد: یک هزار و 250 کیلو گوشت قربانی حاصل از این عقیقه‌ها در قالب بسته‌های یک کیلو و یک کیلو و نیمی بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه در کنار گوشت قربانی، 2 هزار بسته ارزاق نیز تهیه شده است، عنوان کرد: ارزش هر سبد غذایی 200 هزار تومان برآورد شده و شامل 9 کالای ضروری همچون برنج، روغن، حبوبات، قند و... است، این بسته‌ها توسط خادمیاران رضوی بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: 15 گروه جهادی در حوزه‌های عمرانی، پزشکی و فرهنگی ساماندهی و در ایام نوروز به مناطق محرم استان اعزام خواهند شد.
وی به برگزاری ایستگاه باب الرضا(ع) در مبادی ورودی شهر اشاره کرد و افزود: در این ایستگاه‌ها مسافرانی که قصد سفر به مشهدالرضا(ع) را دارند، توسط خادمیاران رضوی بدرقه می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در ایام نوروز و در مرز میرجاوه پایگاهی به همت بنیاد کرامت رضوی دایر شده است، در این پایگاه زائران پاکستانی که برای زیارت حرم مطهر رضوی به ایران سفر می‌کنند توسط خادمیاران رضوی پذیرایی و اطعام می‌شوند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.