.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس خبر داد،

اهدای 1600 سبد غذایی بین محرومان استان فارس در آستانه سال جدید

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان فارس از اهدای 1600 سبد غذایی در آستانه سال جدید بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان خبر داد.

1397/12/22 چهارشنبه

جابر مهدیار در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی به مناسبت فرا رسیدن سال جدید برنامه‌های مختلفی را برنامه‌ریزی کرده است که یکی از آن‌ها اهدای یک هزار و 600 سبد غذایی بین خانواده‌های محروم و نیازمند است.
وی ارزش هر سبد غذایی را بالای 180 هزار تومان برآورد کرد و گفت: این بسته حمایتی توسط خادمیاران رضوی بین خانواده‌های محرومی که از قبل شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان فارس با اشاره به اینکه مراسم تحویل سال با حضور گسترده مردم و خادمیاران حضرت رضا(ع) در اماکن متبرکه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: قرائت زیارت امین الله، صلوات خاصه امام رضا(ع)، سرود و مولودی‌خوانی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی جهت پذیرایی و... از برنامه‌های پیش‌بینی شده تحویل سال در اماکن متبرکه است.
وی اظهار کرد: همچنین خادمیاران رضوی در ایام نوروز 98 از بیماران بستری در بیمارستان‌ها و مراکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی عیادت می‌کنند.
مهدیار یکی دیگر از برنامه‌های مهم دفتر نمایندگی در سال جدید را اطعام همراهان بیمار در بیمارستان‌ مرکزی استان دانست و گفت: خانواده‌های زیادی از شهرستان‌های مختلف بیماران خود را برای درمان به بیمارستان مرکز استان منتقل و بستری می‌کنند، همراهان این بیماران توسط خادمیاران رضوی در ایام عید اطعام خواهند شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس برگزاری دوره‌های خادمیاری، گردهمایی خادمیاران رضوی و خانواده‌هایشان در استان، حضور در گلزار شهدا و گلباران قبور، حضور در بیت علمای شاخص استان، اعزام گروه‌های جهادی سلامت و عمرانی به مناطق محروم و... را برخی دیگر از برنامه‌های دفتر نمایندگی در ایام نوروز 98 برشمرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.