.

میزگرد علمی «گام دوم انقلاب؛ بایسته‌ها و راهکارها در عرصه بین الملل» برگزار شد

با مشارکت بنیاد پژوهش‌های اسلامی، مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی و جامعه‌المصطفی‌ العالمیه میزگرد علمی «گام دوم انقلاب بایسته‌ها و راهکارها در عرصه بین‌الملل» برگزار شد.

1397/12/23 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت‌الاسلام علی جلائیان اکبرنیا معاون پژوهشی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در ابتدای این نشست که امروز با حضور جمعی از مسئولان این سه نهاد در جامعه‌المصطفی برگزار شد، عنوان کرد: در زمانی که برخی سخن از ناامیدی می‌زنند، سکان‌دار انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کردند که گوهر اصلی آن احیاء دوباره تمدن اسلامی است.
وی تصریح کرد: روشن است که در این بیانیه به پیشرفت‌هایی که در چهل سال گذشته صورت گرفته اشاره شده و نسخه بی نظیری در عرصه بین‌الملل است.
جلائیان اکبرنیا افزود: تاثیر انقلاب اسلامی در جهان اسلام مشهود بوده و برای آیندگان راهبردی ارائه داده است که اگر محور و معیار عمل قرار گیرد، مسیر را به همگان نشان خواهد داد.
وی گفت: ترتیب و موارد ذکر شده در این بیانیه کاملا حساب شده است و اتفاقی نیست، در این بیانیه چهل مرتبه کلمه جوان بیان شده است و جوانان مورد خطاب قرار گرفته شده‌اند زیرا این جوانان هستند که باید بر پایه علم و پژوهش گام دوم انقلاب را بردارند.
جلائیان تصریح کرد: باید قدمی در حوزه عملیاتی کردن این هفت گام برداریم؛ این بیانیه نسخه‌ای برای این کشور نیست بلکه پیشبردی برای نظام اسلامی و پیشرفت جهان و هستی است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.