.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان خبر داد،

طرح «میهمان الرضا(ع)» ایام نوروز 98 در اصفهان برگزار می‌شود

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان گفت: در ایام نوروز 98 طرح «میهمان الرضا(ع)» ویژه بدرقه زائران علی بن موسی الرضا(ع) در این استان برگزار می‌شود.

1397/12/23 پنجشنبه

سید رضا مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، به اجرای طرح «میهمان الرضا(ع)» در ایام نوروز اشاره و ابراز کرد: در این طرح 88 خادمیار طلبه و روحانی با حضور در ایستگاه‌های خروجی شهر علاوه بر انجام برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی، مسافران و زائران علی بن موسی الرضا(ع) را بدرقه می‌کنند.
وی تصریح کرد: همچنین ویژه برنامه «باب الرضا(ع)» نیز از 27 اسفندماه تا 15 فروردین ماه در فرودگاه، راه‌آهن و 3 ترمینال مسافربری شهررضا برپا می‌شود. در این طرح نیز خادمیاران رضوی زائران حضرت شمس الشموس(ع) را بدرقه خواهند کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان به سایر فعالیت‌های این نمایندگی در آستانه سال جدید اشاره کرد و افزود: در این ایام500 سبد غذایی به ارزش هر سبد 200 هزار تومان تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع خواهد شد.
وی با بیان اینکه به مناسبت سال نو 20 دست لباس عیدانه به ارزش 7 میلیون تومان تهیه و بین نوجوانان نیازمند اهدا می‌شود، عنوان کرد: همچنین 20 فقره وام حمایتی 2 میلیون تومانی بدون بهره نیز به متقاضیان اعطا می‌شود.
مرتضوی اختصاص 15 واحد مسکونی برای اسکان مسافران نوروزی در شهررضا، برپایی 3 ایستگاه راهنمای زائر، گردهمایی خادمیاران رضوی در تحویل سال در آستان مبارک شاه رضا(ع) شهررضا، پرچم گردانی در مراسم اعتکاف و... از دیگر برنامه‌های دفتر نمایندگی در ایام سال جدید برشمرد.
وی اظهار کرد: همچنین در آستانه سال جدید یک تن سمنو توسط خادمیاران رضوی شهررضا پخت و بین مردم توزیع خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.