.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس خبر داد:

12000 خادمیار در فارس در حال فعالیت هستند

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: تا کنون ۱۲ هزار خادمیار در فارس در کانون های زیرمجموعه این آستان عضو و مشغول فعالیت هستند.

1397/12/25 شنبه

به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به فعالیت های آستان قدس رضوی از سال 95 تاکنون در فارس، گفت: تاکنون 12 هزار خادمیار در فارس در کانون های زیرمجموعه این آستان عضو و مشغول فعالیت هستند.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس تأکید کرد: با همپوشانی بین نهادهای فرهنگی در حوزه کتابخوانی، می‌توان شاهد یک حرکت جهادی در این حوزه و ارائه خدمات بیشتر بود، هرچند ساخت کتابخانه فعلا در حوزه ماموریت دفاتر استانی آستان قدس نیست، اما می توانیم در زمینه تریج فرهنگ کتابخوانی و توزیع کتاب تا عمق روستاها فعالیت کنیم.
وی به راه اندازی مهدالرضاها در سطح استان اشاره و تاکید کرد: برای بچه‌های خردسال به ویژه کودکان پیش دبستانی نیز توانسته ایم با راه اندازی کلاس های قرآن و دیگر فعالیت ها، فضای مناسبی را ایجاد کنیم و امید داریم تا در سال پیش رو این فعالیت ها را در سطح استان به دوبرابر افزایش دهیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.