.

توسط کانون خادمیاری محلی مازندران صورت گرفت؛

تهیه و توزیع ۱۰۰ غذای گرم میان محرومان روستای خشت سر محمودآباد

۱۰۰ غذای گرم میان محرومان روستای خشت سر شهرستان محمودآباد مازندران به همت کانون خادمیاری محلی این شهرستان تهیه و توزیع شد.

1397/12/27 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، سیدعلی هاشمی رابط نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان محمودآباد گفت: در راستای محرومیت زدایی و دستگیری از نیازمندان، خادمیاران رضوی در بخش های مختلف کانون های محلی و موضوعی با تمام تلاش در آستانه سال نو در حال تهیه سبدکالا برای نیازمندان و محرومین منطقه هستند.
وی افزود: در اسفند ماه سال جاری دفتر کانون محلی روستای خشت سر محمودآباد تعداد ۱۰۰ غذای گرم را تهیه و میان نیازمندان‌ منطقه توزیع کرد.
هاشمی با بیان اینکه این کانون در کارنامه یک ماهه خود مبلغ ۴۵ میلیون ریال مساعدت به سه بیمار نیازمند را نیز ثبت کرده است، گفت: همچنین این کانون در یک مرحله ۱۵ سبد کالا، هرسبد کالایی به ارزش یک‌میلیون و پانصد هزار ریال و در مرحله ای دیگر ۱۹ سبد کالا هر سبد به ارزش دو میلیون و دویست هزار ریال به همت خادمیاران و خیرین منطقه تهیه و در بین نیازمندان توزیع نمود.
رابط نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان محمودآباد به فعالیت‌های دیگر این کانون محلی اشاره کرد و اظهار کرد: به همت این کانون ۱۰ کیلو برنج و مبلغ ۹میلیون و ۵۰۰هزار ریال جهت احداث ساختمان مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) شهرستان محمودآباد به دفتر نمایندگی شهرستان اهدا شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.