.

مراسم تقدیر از ۱۰ نماینده برتر شرکت خمیرمایه رضوی برگزار شد

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی از برگزاری مراسم تقدیر از ۱۰ نماینده برتر و نمونه سال 1397 این شرکت خبر داد.

1397/12/27 دوشنبه

دکتر احسان اژدری در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: نمایندگان برتر مربوط به استان‌های اصفهان، شیراز، کرمان، هرمزگان، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و همچنین شهرستان‌های مشهد، سبزوار و باخرز از استان خراسان رضوی بوده است.
وی با اشاره به ملاک¬های مورد نظر برای انتخاب نمایندگان برتر گفت: با توجه به اینکه انتخاب نماینده برتر باید بر اساس فعالیت نماینده به نسبت جمعیت آن منطقه باشد لذا سعی شده معیارهای مختلف و متناسب با این امر بررسی شود.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: در این راستا پارامترهایی همچون تناژ خمیرمایه تر و خشک، رعایت پرداخت به موقع و پایبندی و وفاداری به برند رضوی، توسعه بازار فروش، عدم تخلف از ضوابط و مقررات مورد بررسی قرار گرفته که از بین 10 نماینده برتر، نماینده شهرستان باخرز با توجه به جمعیت کمتر و کسب امتیاز بالاتر نسبت به جمعیت مذکور، به عنوان نماینده برتر انتخاب شده است.
وی تعداد نمایندگان فروش محصولات شرکت خمیرمایه رضوی در کشور را حدود 70 نماینده دانست و افزود: این نمایندگان در شهرستان‌های خراسان رضوی و سایر استان‌ها شامل اصفهان، البرز، تهران، قزوین، قم، خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی، لرستان، همدان، شیراز، اهواز، یزد، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، سمنان و خراسان جنوبی استقرار دارند.
اژدری ادامه داد: این شرکت همچنین دارای نمایندگانی در کشورهای خارجی نظیر افغانستان، پاکستان، هند، ارمنستان، تاجیکستان، گرجستان، لبنان، عمارات، عمان، قطر، ترکمنستان، سوریه، ازبکستان، قرقیزستان و آذربایجان است.
وی با اشاره به افزایش تعداد نمایندگان فروش محصولات این شرکت در سال جاری بیان کرد: در راستای سیاست توسعه تغذیه سالم برای عموم و استفاده از نان مرغوب با بهترین کیفیت، از طریق بازاریابی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، استان‌های قزوین، البرز، همدان و سمنان به لیست خریداران امسال اضافه شده است.
اژدری ادامه داد: علاوه بر این نمایندگان شهرستان‌های زابل و زاهدان تقویت شده‌اند.
وی درباره اقدامات صورت گرفته به منظور ارتقای فرهنگ استفاده از خمیرمایه گفت: با توجه به اینکه شرکت دارای تعدادی نماینده در استان‌های مختلف و همچنین در بیش از 15 کشور است، لذا سیاست شرکت خمیرمایه رضوی در زمینه ترویج استفاده از فرهنگ خمیرمایه به جای سایر مواد ممنوعه متمرکز شده و در این راستا نسبت به ساخت تیزر فرهنگی و پخش از شبکه‌های سراسری یک، 2 و 3 و تبلیغات رادیویی اقدام کرده است.
اژدری ادامه داد: ضمن اینکه با توجه به فعالیت شرکت خمیرمایه رضوی با ظرفیت کامل، امکان اضافه کردن نماینده جدید مقدور نیست.
وی نمایندگان فروش محصولات را مشتریان این شرکت عنوان کرد و افزود: با توجه به قرارداد چندین ساله شرکت با نمایندگان، به منظور مساعدت با آن‌ها نسبت به فروش مدت دار و به صورت اعتباری به مدت 90 روز از طریق دریافت تضمین‌های لازم اقدام شده است.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: همچنین محموله‌های خمیرمایه تر که شرایط نگهداری خاصی دارند، داخل کامیون و کامیونت‌های یخچال‌دار و تحت کنترل دما به صورت رایگان به محل مشتریان حمل و توزیع می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.