.

با همکاری کانون خادمیاری توسعه فرهنگ زیارت صورت می‌گیرد؛

ایستگاه‌ فرهنگی در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برپا می‌شود

به همت موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی، ایستگاه‌ فرهنگی در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برپا می‌شود.

1397/12/28 سه‌شنبه

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز هدف از برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در جوار حرم مطهر رضوی را گسترش فرهنگ زیارت و ارائه خدمات فرهنگی به زائران عنوان کرد.
وی گفت: باتوجه به حضور گسترده زائران و مسافران در ایام تعطیلات نوروز در مشهد مقدس برای تامین نیازهای فرهنگی زائران، ایستگاه فرهنگی با همکاری کانون خادمیاری توسعه فرهنگ زیارت همراه با ارائه خدمات مختلف در جوار حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برپا خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد رئوف سیدنژاد افزود: این ایستگاه‌های فرهنگی در پیاده راه آیت‌الله واعظ طبسی در چهار بخش رواق کودک، رواق تبلیغ، رواق کتاب و رواق خدمت در طول ایام نوروز به خدمت رسانی خواهد پرداخت.
وی تصریح کرد: در رواق کودک، برنامه‌های از جمله نقاشی، قصه گویی، آموزش احکام به زبان ساده و... برای کودکان تدارک دیده شده است.
مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی ادامه داد: پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره مذهبی و...از جمله برنامه‌های رواق تبلیغ است و در رواق خدمت نیز زائران از خدمات راهنمایی زائر، خدمات پزشکی و... بهره‌مند خواهند شد.
سیدنژاد تصریح کرد: برنامه‌های عمومی نظیر اجرای سرود، پرده خوانی، مسابقه، شعرخوانی، مداحی و سخنرانی از دیگر برنامه‌های این ایستگاه فرهنگی خواهد بود که در مناسبت‌های ماه مبارک رجب برگزار می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.