.

اختصاص ۱۰۰ دستگاه ون برای انتقال زائران به حرم مطهر رضوی

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: در ایام نوروز و به منظور تسهیل تردد زائران۱۰۰ دستگاه ون برای جابه‌جایی زائران و مجاوران به صورت رایگان از محل‌های تعیین شده تا حرم مطهر رضوی در نظر گرفته شده است.

1397/12/29 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سید خلیل منبتی در این خصوص گفت: به منظور رفاه حال زائران و مجاوران گرامی 100 دستگاه ون در ورودی و دوربرگردان‌ها و80 دستگاه خودرو برقی در رینگ و زیرگذر حرم مطهر مستقر خواهند شد تا جابه‌جایی این عزیزان تا ورودی حرم ‌مطهر رضوی را به عهده بگیرند.
وی همچنین با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و مسیر تردد به حرم مطهر به ویژه در هنگام تحویل سال اظهار کرد: دوربرگردان‌های اطراف حرم در نوروز امسال بازگشایی خواهد شد و پس از نوروز نیز بازخواهد ماند و برای پایانه‌های تاکسی و اتوبوس استفاده خواهد شد.
منبتی ادامه داد: اما به منظور کاهش بار ترافیکی با هماهنگی پلیس راهور از ۲9 اسفندماه پارکینگ‌های حرم مطهر بسته خواهد شد و جهت تسهیل تردد زائران در نشستی با مسئولان شهرداری هماهنگ شد تا پارکینگ‌هایی جهت پارک خودرو زائران فراهم شود و آنها با وسایل نقلیه عمومی به صورت رایگان از این پارکینگ‌ها به حرم مطهر تردد کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.