.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی اعلام کرد،

پیش بینی حضور یک و نیم میلیون زائر در لحظه تحویل سال

معان اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با پیش‎بینی حضور یک و نیم میلیون زائر در لحظه تحویل سال 98 گفت: با آماده باش فوق العاده خدام در ایام نوروز آماده پذیرایی از زائران نوروزی هستیم.

1397/12/29 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سید خلیل منبتی گفت: با توجه به افزایش تعطیلات نوروز 98 و مصادف شدن این ایام با ولادت حضرت علی(ع)، معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی برای افزایش بیش از 20 درصدی حضور زائران در ایام نوروز تدابیر لازم را اندیشیده است.
وی در ادامه به حضور 8 میلیونی زائران در ایام نوروز 97 اشاره کرد و افزود: با توجه به پیش‎بینی حضور 10 میلیونی زائران نوروزی در سال جاری، روزانه بیش از 15 هزار خادم وظیفه خدمت‎رسانی به این زائران را به عهده دارند.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی تاکید کرد: امسال با توجه به تقارن ایام البیض و مراسم معنوی اعتکاف با ایام عید نوروز، پذیرای بیش از 2000 هزار معتکف در مسجد گوهرشاد خواهیم بود.
منبتی با اشاره به وضعیت هوای مشهد در لحظه سال تحویل تصریح کرد: با توجه به اطلاعات هواشناسی که از ایستگاه هواشناسی مستقر در حرم مطهر رضوی به صورت روزانه دریافت می‎شود به دلیل سردی هوا و احتمال بارندگی، پارکینگ‎های حرم مطهر رضوی مفروش شده و همچنین به وسایل گرمایشی و صوت و تصویر مجهز شده است تا زائران بتوانند علاوه بر صحن و سرای حضرت رضا(ع) از این فضاها نیز در صورت تمایل استفاده نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.