.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی خبر داد،

مفروش شدن 340 هزار مترمربع از اماکن متبرکه رضوی

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: به منظور رفاه حال زائران نوروزی، همه صحن و سرای بارگاه منور رضوی با بیش از 340 هزار مترمربع فرش، مفروش خواهد شد

1397/12/29 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سیدخلیل منبتی با اشاره به حضور میلیونی زائران در ایام نوروز گفت: کلیه صحن‎ها، دالان ها، رینگ‏های بیرونی حرم مطهر رضوی تا خیابان‏های منتهی به ورودی این بارگاه نورانی در لحظه تحویل سال به منظور رفاه حال زائران و مجاوران مفروش خواهد شد.
وی در ادامه تاکید کرد: با پیش‏بینی احتمال بارندگی و سردی هوا دو پارکینگ شماره 3 و 1 حرم مطهر رضوی با 40 هزار مترمربع فرش مفروش شده، همچنین در این پارکینگ‏ها وسایل گرمایشی مناسب و تلویزیون‏های پهن پیکر نصب خواهد شد تا زائران بتوانند در محیطی گرم و مناسب در مراسم تحویل سال حرم مطهر رضوی شرکت کنند.
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی، تصریح کرد: بیش از 500 نیروی خدمات فرش حرم مطهر رضوی به صورت آماده باش در این ایام در حرم مطهر رضوی حضور خواهند داشت.
منبتی در ادامه تاکید کرد: مسیر تردد زائران با فرش‎های متفاوت مشخص شده است، از زائران و مجاوران عزیز خواهشمندیم با همکاری با خدام بارگاه منور رضوی و تردد در مسیرهای تعیین شده ما را در میزبانی میهمانان حضرت رضا(ع) همیاری کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.