.

هم‌زمان با ایام نوروز

مسابقه فرهنگی «نامه مهندسی جوانی» در بارگاه منور امام رضا(ع) برگزار می‌شود

هم‌زمان با ایام نوروز 98 مسابقه فرهنگی «نامه مهندسی جوانی» در بارگاه منور امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

1397/12/29 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضو‌ی با هدف نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی و آشنایی زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، مسابقه‌ای با عنوان نامه مهندسی جوانی طراحی کرده و در ایام نوروز اجرا می‌کند.
پرسش‌های این مسابقه از متن کتاب «مهندسی جوانی» که بخشی از وصایای علی(ع) به فرزندش امام حسن(ع) در نامه 31نهج‌البلاغه فرموده طراحی شده است و افراد بالای دوازده سال می‌توانند با تکمیل پاسخنامه در آن شرکت کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند با روش‌های ارسال پاسخ به سامانه پیامکی، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به ‌نشانی:https://tv.razavi.ir/plus/@mosabeghat97 و پاسخ به پرسش‌ها در پاسخ‌نامه و ارسال آن به صندوق‌های مخصوص مستقر در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی فرهنگی یا به صندوق پستی 351 – 91735 در این مسابقه مشارکت داشته باشند.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با فیلمبرداری از خودشان در حال معرفی نامه 31 نهج‌البلاغه به دوستان خود، این فیلم را با کیفیت مناسب و در زمان حداکثر 100 ثانیه و فرمت mp4 به همراه مشخصات نام و نام خانوادگی و شماره تماس ارسال کنند و از هدایای فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی بهره‌مند شوند.
یاد‌آوری می‎شود؛ قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های کامل و صحیح و به ‌صورت روزانه انجام شده و نتیجۀ آن نيز از طریق سامانه پیامکی به‌ا طلاع برندگان می‌رسد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.