.

طرح افکارسنجی خدمات آستان قدس رضوی در نوروز 98 برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی از برگزاری طرح افکارسنجی خدمات آستان قدس رضوی در ایام نوروز 98 خبر داد.

1398/1/1 پنجشنبه

مهدی رضوی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز با اعلام این خبر گفت: این طرح از ابتدای فروردین 98 آغاز و تا نیمه این ماه ادامه خواهد داشت و در قالب آن خدمات و برنامه‌های حرم مطهر رضوی در زمان تحویل سال و ایام نوروز، عملکرد و فعالیت‌های آستان قدس رضوی، پیشنهادات و انتقادات زائران مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی حریم حرم، اعتکاف، برنامه‌های سال تحویل و ارائه خدمات شهری آستان قدس رضوی به زائران را گستره افکارسنجی پرسشگران ذکر کرد و افزود: حوزه حریم حرم، برنامه‌ها، خدمات و انتظارات مردم از آستان قدس رضوی در ایام نوروز با جامعه آماری ۱۶۰۰ نفر مورد بررسی قرار می‌گیرد.  
رضوی‌کیا با بیان اینکه بیش از 3 هزار پرسشگر به همراه خادمیارن اطلاعات و داده‌ها را جمع‌آوری خواهند کرد، ادامه داد: نظرسنجی از خدمات فرهنگی و عبادی به معتکفین مسجد گوهرشاد و مساجد زیر نظر آستان قدس رضوی نیز طی مدت 3 روز انجام خواهد شد.
رضوی کیا در مورد اجرای طرح افکارسنجی ویژه برنامه تحویل سال حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) نیز توضیح داد: همزمان با شب تحویل سال 46 نفر از پرسشگران متخصص با حضور افتخاری خادمیاران پرسشنامه‌ها را در بین زائران توزیع کردند و در همان مکان فرم نظرسنجی را زائران تکمیل و به خادمان خود تحویل دادند.
مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی ادامه داد: همچنین از اول تا ۱۴ فروردین نظرسنجی از خدمت رسانی به زائران در ایام نوروز انجام می‌شود که مهم‌ترین خدمات آستان قدس رضوی به زائران مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.