.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه:

خادمیاران کرمانشاهی تا پایان بحران به کمک‌رسانی به استان همسایه ادامه می‌دهند

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از حضور پررنگ خادمیاران کرمانشاهی در استان همسایه لرستان خبر داد و گفت: روزانه علاوه بر خدمت رسانی و توزیع اقلام، بیش از 10000 پرس غذا نیز بین سیل زدگان لرستانی توزیع می‌شود.

1398/1/20 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، سید جعفر امامیان از راه‌اندازی سه آشپزخانه سیار در استان لرستان برای خدمت به مردم سیل زده خبر داد و گفت: روزانه بیش از 10000 وعده غذا در این آشپزخانه‌ها پخت و بین مردم منطقه نورآباد، دلفان و پل‌دختر توزیع می‌شود.
وی همچنین به امدادرسانی، اطعام‌دهی و توزیع اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان لرستانی اشاره کرد و گفت: این خدمات تا پایان بحران و بازگشت آرامش به مردم استان همسایه ادامه دارد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه با اشاره به راه‌اندازی پویش مردمی «کنارتم همسایه» از سوی خادمیاران رضوی استان کرمانشاه عنوان کرد: خادمیاران رضوی از همان لحظات نخست با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرده است.
وی با اشاره به اینکه 20 ایستگاه جمع‌آوری کمک نقدی و غیرنقدی از سوی خادمیاران در استان کرمانشاه مستقر شده است، گفت: خادمیاران در حوزه پزشکی و سلامت، فرهنگی، بازی با کودکان و امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده حضور پیدا کردند.
امامیان اظهار کرد: سه گروه‌ از خادمیاران جهادی عمرانی به روستای چم‌مهر استان لرستان از سوی استان کرمانشاه اعزام شدند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه در پایان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های غیر‌نقدی به‌ ویژه لوازم خانگی موردنیاز مردم سیل‌زده مانند مواد شوینده، چکمه، بیل و‌ کلنگ، فرغون، پمپ آب بنزینی، ظرف و ظروف شامل قابلمه، بشقاب، قاشق و پیک نیک و سایر اقلام ضروری زندگی را از طریق پویش های مردمی خادمیاران رضوی اهدا کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
بیش از 22000 خادمیار رضوی در مجموعه قرارگاه فرهنگی خادمیاری سازماندهی شده‌اند
افزایش میزان پخت و توزیع غذای گرم به 10000 پرس میان سیل زدگان لرستانی
توزیع 20 هزار سبدکالا و 80 هزار پُرس غذای گرم در طرح محرومیت زدایی نوروزی آستان قدس
بسیج حداکثری خادمیاران رضوی سراسر کشور در امدادرسانی به اقشار مستضعف و محروم
همایش بزرگ خادمیاران رضوی در شهرستان نکا برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.