.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی خبر داد؛

6000 خانوار سیل زده خراسان شمالی زیر پوشش خدمات آستان قدس قرار می‌گیرند / خادمیاران بجنوردی معین استان گلستان می‌شوند

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی گفت: 6000 خانوار سیل زده خراسان شمالی زیر پوشش خدمات آستان قدس قرار می‌گیرند.

1398/1/22 پنجشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، محمد اکبر زاده روز پنج‌شنبه در تشریح فعالیت‌های خدماتی، عمرانی و پذیرایی آستان قدس رضوی در مناطق سیل زده خراسان شمالی افزود: آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از توان خادمیاران رضوی، خدمات ویژه‌ای در بخش‌های مختلف سیل زدگان ارائه می‌کند.
وی افزود: براساس بررسی‌های انجام شده سیل در شهرستان‌های مانه و سملغان، رازجرگلان به واحدهای مسکونی و تجاری آسیب رسانده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان خراسان شمالی گفت: به منظور کمک‌رسانی در بخش عمران مناطق سیل زده، 20 گروه جهادی و تخصصی سازماندهی شده است.
وی افزود: این گروه‌ها با اعزام به مناطق سیل زده در ساخت واحدهای مسکونی مطابق استانداردهای تعریف شده مشارکت می‌کنند.
اکبرزاده به ساماندهی کمک شهروندان توسط خادمیاران اشاره کرد و اظهار داشت: خادمیاران کمک‌های مردمی را به تعداد 7 کامیون به مناطق سیل زده این استان ارسال کردند.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان خراسان شمالی از پیشنهاد به مسئولان برای قرار گرفتن استان خراسان شمالی به عنوان استان معین گلستان خبر داد و گفت: کلیه خادمیاران رضوی آمادگی دارند به منظور پاکسازی مناطق سیل زده به مناطق بحرانی استان گلستان اعزام شوند.
اکبرزاده همچنین از تامین مایحتاج غذایی مورد نیاز مناطق سیل زده استان خراسان شمالی خبر داد و افزود: در همین تهیه راستا 5 تن برنج به منظور توزیع در میان نیازمندان  در دستور کار قرار گرفت و با این حال برای تامین مایحتاج سیل زدگان مشکلی وجود ندارد.
وی در پایان به برنامه‌های حمایتی این دفتر نمایندگی برای ماه رمضان خانوارهای سیل زده اشاره کرد و گفت: 700 سبد کالا بین این خانوارها توزیع خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.