.

کنفرانس علمی یک‌روزه «سندروم دیسترس تنفسی در نوزادان» برگزار می‌شود

کنفرانس علمی یک‌روزه «سندروم دیسترس تنفسی در نوزادان» برگزار می‌شود.

1398/1/23 جمعه

به گزارش خبرنگار آستان‌نیوز، نخستین سمپوزیوم کنفرانس علمی یک‌روزه «سندروم دیسترس تنفسی در نوزادان» 27 فروردین‌ماه جاری در بیمارستان رضوی با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مرکز تحقیقات نوزادان شمال شرق، مرکز تحقیقات نوزادان ایران و دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار می‌شود.
گروه هدف این سمینار، فوق تخصص نوزادان، متخصص بیماری‌های کودکان، متخصص زنان و زایمان، متخصص بیهوشی، پزشک عمومی، پرستاران و ماماها هستند.
طی این سمینار که با حضور حدود تعدادی از اساتید دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پزشکان متخصص قلب و عروق برگزار خواهد شد، میزگردی برای بررسی علائم و تشخیص سندروم دیسترس تنفسی برگزار خواهد شد.
هم‌چنین اساتید فوق تخصص نوزادان در این کنفرانس به تشریح و بحث و بررسی موضوعاتی نظیر ونتیلاتورتراپی در RDS و مراقبت‌های پرستاری، سورفکتانت تراپی در RDS و مراقبت‌های پرستاری مرتبط با آن، تشریح علائم، تشخیص و درمان برونکوپولمونری دیسپلازی خواهند پرداخت.
گفتنی است، ثبت نام این کنفرانس یک‌روزه که دارای امتیاز بازآموزی است، تا 26 فروردین ماه از طریق سامانه آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای گروه هدف امکان‌پذیر است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.